Regulaminy

Ogólne warunki sprzedaży w sklepie internetowym Mango

Gwarancje bezpiecznego korzystania z internetowego sklepu Mango

Regulamin subskrypcji newslettera WIADOMOŚCI MANGO

Regulamin Programu Lojalnościowego KLUB MANGO

Regulaminy promocji

Regulamin Promocji „Noc zakupów"

Regulamin Promocji "Darmowa dostawa z Pocztą Polską"

"Kod Promocyjny"

Regulamin Promocji "20 zł za subskrypcję newslettera"

Regulamin Konkursu "Wygrywaj z Mango"

Definicje cen w Mango

Cena Mango - podstawowa cena produktu w ofercie Mango.

Cena Start (Cena Startowa) - cena niższa od Ceny Mango. Cena ta obowiązuje przez określony czas przy wprowadzeniu nowego produktu do oferty Mango. Mango każdorazowo określa termin obowiązywania ceny startowej.

Cena Promocyjna - cena niższa od Ceny Mango, dotyczy określonych produktów i obowiązuje podczas trwania Promocji (cyklicznych, sezonowych i okazjonalnych). Warunki i czas obowiązywania Promocji jest każdorazowo określany przez Mango.

Cena Wyprzedaży - cena niższa od Ceny Mango, dotyczy wybranych produktów i obowiązuje przez czas trwania sezonowej Wyprzedaży lub do wyczerpania zapasów. Warunki i czas obowiązywania Wyprzedaży jest każdorazowo określany przez Mango.

Cena Razem Taniej - cena za wybrany zestaw (dwa takie same produkty lub inny zestaw) produktów z oferty Mango. Cena taka obowiązuje wyłącznie przy zakupie określonego zestawu i jest niższa niż zakup każdego produktu z zestawu osobno.

Cena Tylko w Internecie - cena na wybrane produkty z oferty Mango, która obowiązuje tylko podczas zakupów przez Internet. Mango każdorazowo określa termin obowiązywania tej ceny.

Cena Tylko w katalogu - cena na wybrane produkty z oferty Mango podana w katalogu produktów Mango. Aby skorzystać z tej ceny przy zamówieniu należy podać kod rabatowy zamieszczony w katalogu przy wybranym produkcie. Mango każdorazowo określa termin obowiązywania tej ceny.

Stały Klient - klient, który dokonał zakupów w Mango w ciągu ostatnich 6 miesięcy od daty aktualnie składanego zamówienia. Oferty dla Stałych Klientów będą obowiązywać tylko podczas zamówień składanych telefonicznie lub w sklepie firmowym w Gdyni. Podczas zamówień telefonicznych potwierdzeniem dokonanych zamówień będą zamówienia zapisane w systemie informatycznym Mango, a w sklepie firmowym - paragony za zakupy dokonane w ciągu ostatnich 6 miesięcy.