Darmowa infolinia 24h: 800 888 890
Kuferek
»
» Platforma wibracyjna Mango Vibro Max
Numer produktu:
199

Platforma wibracyjna Mango Vibro Max

Platforma wibracyjna Mango Vibro Max

Platforma wibracyjna Mango Vibro Max to przełomowe urządzenie do treningu mięśni. Wytwarza wibracje, które przenoszą się na określone partie ciała, znakomicie wpływając na organizm, pomagają w szybkim modelowaniu sylwetki, skutecznie redukują wagę oraz zwalczają cellulit.

W trakcie ćwiczeń drgania przenoszą się na wszystkie mięśnie, zmuszając je do bardzo intensywnej pracy, spalając przy tym tkankę tłuszczową. Wibracje wzmacniają ścięgna i stawy, usprawniają krążenie krwi i poprawiają przemianę materii.

Dużym atutem jest łatwa obsługa: wystarczy że staniesz na platformie i wybierzesz program według własnych oczekiwań. W zależności od tego, nad którymi partiami ciała chcesz pracować, ustawiasz się na platformie w odpowiedniej pozycji. Każda sesja trwa do 10 minut.


Dlaczego warto ćwiczyć na platformie

Generowane przez platformę wibracje pracują dla nas i za nas sprawiając, że trening jest łatwy, krótki i bezbolesny, a jednocześnie niezwykle efektywny.

Platforma wibracyjna Mango Vibro Max przeznaczona jest do użytku domowego. To idealne rozwiązanie dla osób, którym brak czasu i tryb życia uniemożliwia czynne i częste uprawianie sportu. 10 minut ćwiczeń na platformie wibracyjnej w zaciszu domowym odpowiada 1 godzinie ćwiczeń na siłowni.

Trening na platformie Mango Vibro Max wpływa korzystnie na cały organizm, ćwicząc 3 razy w tygodniu po 10 minut możesz poprawić swój stan zdrowia, kondycję, wygląd, oraz samopoczucie.


Odchudzanie i walka z cellulitem

Cellulit, skórka pomarańczowa, lipo dystrofia - to wszystko nazwy choroby cywilizacyjnej objawiającej się nierównomiernym rozmieszczeniem zapasów tkanki tłuszczowej, produktów przemiany materii i wody, skutkującego zwiotczeniem, pofałdowaniem i efektem ?gąbczenia? skóry. Cellulit dotyka 80% kobiet po 25-tym roku życia.

Czy można zlikwidować cellulit? Raz na zawsze nie, bo nie ma skutecznego leku na tę dolegliwość, ale można go redukować i zwalczać. Wymaga to pracy i wysiłku. Metodą walki z cellulitem jest regularne wykonywanie ćwiczeń aerobowych na platformie wibracyjnej.

Wibracje przenoszone na partie ciała dotknięte cellulitem powodują redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Sylwetka staje się szczuplejsza, a ciało jędrniejsze, szczególnie na udach i pośladkach.

ćwiczenia na mango vibro max
PROGRAMY:
Istnieje 5 specjalnie opracowanych programów treningu. Zapoznaj się z następującą listą, by wybrać program, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.


  • 88 - tryb ręczny - wybierz pomiędzy poziomami intensywności od 1 do 50, w zależności od tego, jakiej prędkości potrzebujesz. Załączona tabela przedstawia zależność pomiędzy prędkością a drganiami na minutę
  • P1 - Program wzmacniający.Powoli zwiększa tętno i odporność na drgania
  • P2 - Program spalający tłuszcz. Utrzymuje tętno na poziomie spalania tłuszczu
  • P3 - Program treningowy Aerobiku i Anaerobiku dla zaawansowanych (Trening Fartlek) -skoncentrowany zarówno na treningu prędkościowym jak i wytrzymałościowym. Dla sportowców zaawansowanych
  • 1 - Trening BMI. Ten tryb odczytuje Twoje BMI, dzięki czemu możesz obliczyć poziom tłuszczu w swoim organizmie i obserwować jak spada

Wszystkie programy trwają do 10 minut.

W ZESTAWIE: Mango Vibro Max, Instrukcja obsługi
DANE TECHNICZNE: Zasilanie 220~240V, Moc 200W
WYMIARY: Wys. 122cm, szer. 69cm, dł. 59cm
WAGA: Maksymalne obciążenie: 150kg

GWARANCJA: 12 miesięcy

 

 

 

Dieta dla osób z siedzącym trybem życia"

Liczne badania potwierdzają, że za dużo pracujemy. Większość czasu spędzamy za biurkiem, przed komputerem i telewizorem. Zdecydowanie za mało się ruszamy i źle się odżywiamy. Warto więc zastanowić się co zrobić, by choć trochę zmienić ten nowy ?stereotyp?.
Dieta w biurze ma pomóc nam przetrwać często stresujący dzień wytężonej pracy umysłowej...

Czytaj więcej >>

Zdrowe odżywianie jesienią i zimą"

Organizm ludzki jest bardzo inteligentnym mechanizmem i bardzo wyraźnie sygnalizuje nam swoje potrzeby. Wystarczy nieco siebie poobserwować, by zauważyć, że chłodnik, który uwielbiamy latem jesienią i zimą jakoś nam nie idzie. Podobnie jest z sałatkami. I bardzo dobrze.

To jest właśnie nasz wewnętrzny regulator, który mówi o tym, czego potrzebuje nasz organizm by dobrze się czuć i sprawnie funkcjonować...

Czytaj więcej >>


Drobne zmiany zbawienne dla zdrowia

Dziś już nie jest odkryciem informacja o tym, iż sposób przyrządzania posiłku ma wpływ na jego wartość odżywczą. Sprawdź, jak wykorzystać do maksimum cenne witaminy i składniki mineralne zawarte w żywności. Zawrzyj przyjaźń z ziołami. Każdego dnia na Twoim stole pojawia się surówka bądź sałatka. Jeszcze lepiej będzie, jeśli dodasz do niej zioła. Zarówno świeże, jak i suszone. Z badań przeprowadzonych we Włoszech wynika, że w ten sposób można dwukrotnie zwiększyć moc antyutleniaczy zawartych w warzywach i owocach...

Czytaj więcej >>


Rozgrzewające dodatki do diety"

W jesienne i zimowe dni warto zadbać o rozgrzewające dodatki do diety. Udowodnione przez naukowców z całego świata właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne niektórych dodatków do diety, tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że babcie podając nam herbatę z malinami dobrze widziały co robią...

Czytaj więcej >>

 

UWAGA!
Koniecznie proszę sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera.
Przed podpisaniem dokumentów przewozowych proszę dokładnie sprawdzić stan opakowania zewnętrznego.
W przypadku uszkodzeń prosimy o sporządzenie Protokołu Szkody, na którym w punkcie II.5 należy zaznaczyć,
że przesyłka została przyjęta z zastrzeżeniami i opisać rodzaj nieprawidłowości. Po odebraniu przesyłki proszę sprawdzić jej zawartość w obecności kuriera.
Ewentualne uwagi proszę zawrzeć w protokole.
Protokół będzie podstawą do wniesienia reklamacji u przewoźnika.
W przypadku niezastosowania się do powyższych instrukcji reklamacje nie będą uwzględniane.

Masz pytania?

Zadzwoń na darmową infolinię

Jesteśmy dostępni dla Ciebie codziennie w godzinach 6:00 - 23:45
Zadzwoń: 800 888 890

Porozmawiaj na chacie

Nasi konsultanci czekają na Twoje pytania na chacie,
codziennie w godzinach 6:00 - 23:45

Otwórz chat   >
Z powodu braku prezentowanego produktu zachęcamy do zapoznania się z ofertą z kategorii fitness.


Chwilowy brak towaru. Zapraszamy wkrótce.

Brak wybranego rozmiaru
Sprawdź popularne produkty w tej kategorii
Ostatnio oglądane
OGLĄDAJ BEZPŁATNIE MANGO TV ON-LINE
ODBIERZ 20 ZŁ ZNIŻKI NA ZAKUPY