Newsletter:
»
»
» Platforma wibracyjna Mango Vibro Max
Platforma wibracyjna Mango Vibro Max  w Mango
   Kliknij aby powiększyć zdjęcie.

Platforma wibracyjna Mango Vibro Max

Kod produktu: 46586
Cena promocyjna: 399 zł
Cena Mango: 999 zł
Oszczędzasz: 600 zł (-60%)
Wysyłka już od: 60 zł


Produkt niedostępny.
  Drukuj

Platforma wibracyjna Mango Vibro Max - opis produktu

Platforma wibracyjna Mango Vibro Max to przełomowe urządzenie do treningu mięśni. Wytwarza wibracje, które przenoszą się na określone partie ciała, znakomicie wpływając na organizm, pomagają w szybkim modelowaniu sylwetki, skutecznie redukują wagę oraz zwalczają cellulit.

W trakcie ćwiczeń drgania przenoszą się na wszystkie mięśnie, zmuszając je do bardzo intensywnej pracy, spalając przy tym tkankę tłuszczową. Wibracje wzmacniają ścięgna i stawy, usprawniają krążenie krwi i poprawiają przemianę materii.

Dużym atutem jest łatwa obsługa: wystarczy że staniesz na platformie i wybierzesz program według własnych oczekiwań. W zależności od tego, nad którymi partiami ciała chcesz pracować, ustawiasz się na platformie w odpowiedniej pozycji. Każda sesja trwa do 10 minut.


Dlaczego warto ćwiczyć na platformie

Generowane przez platformę wibracje pracują dla nas i za nas sprawiając, że trening jest łatwy, krótki i bezbolesny, a jednocześnie niezwykle efektywny.

Platforma wibracyjna Mango Vibro Max przeznaczona jest do użytku domowego. To idealne rozwiązanie dla osób, którym brak czasu i tryb życia uniemożliwia czynne i częste uprawianie sportu. 10 minut ćwiczeń na platformie wibracyjnej w zaciszu domowym odpowiada 1 godzinie ćwiczeń na siłowni.

Trening na platformie Mango Vibro Max wpływa korzystnie na cały organizm, ćwicząc 3 razy w tygodniu po 10 minut możesz poprawić swój stan zdrowia, kondycję, wygląd, oraz samopoczucie.


Odchudzanie i walka z cellulitem

Cellulit, skórka pomarańczowa, lipo dystrofia - to wszystko nazwy choroby cywilizacyjnej objawiającej się nierównomiernym rozmieszczeniem zapasów tkanki tłuszczowej, produktów przemiany materii i wody, skutkującego zwiotczeniem, pofałdowaniem i efektem „gąbczenia” skóry. Cellulit dotyka 80% kobiet po 25-tym roku życia.

Czy można zlikwidować cellulit? Raz na zawsze nie, bo nie ma skutecznego leku na tę dolegliwość, ale można go redukować i zwalczać. Wymaga to pracy i wysiłku. Metodą walki z cellulitem jest regularne wykonywanie ćwiczeń aerobowych na platformie wibracyjnej.

Wibracje przenoszone na partie ciała dotknięte cellulitem powodują redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Sylwetka staje się szczuplejsza, a ciało jędrniejsze, szczególnie na udach i pośladkach.

ćwiczenia na mango vibro max
PROGRAMY:
Istnieje 5 specjalnie opracowanych programów treningu. Zapoznaj się z następującą listą, by wybrać program, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.


  • 88 - tryb ręczny - wybierz pomiędzy poziomami intensywności od 1 do 50, w zależności od tego, jakiej prędkości potrzebujesz. Załączona tabela przedstawia zależność pomiędzy prędkością a drganiami na minutę
  • P1 - Program wzmacniający.Powoli zwiększa tętno i odporność na drgania
  • P2 - Program spalający tłuszcz. Utrzymuje tętno na poziomie spalania tłuszczu
  • P3 - Program treningowy Aerobiku i Anaerobiku dla zaawansowanych (Trening Fartlek) -skoncentrowany zarówno na treningu prędkościowym jak i wytrzymałościowym. Dla sportowców zaawansowanych
  • 1 - Trening BMI. Ten tryb odczytuje Twoje BMI, dzięki czemu możesz obliczyć poziom tłuszczu w swoim organizmie i obserwować jak spada

Wszystkie programy trwają do 10 minut.

W ZESTAWIE: Mango Vibro Max, Instrukcja obsługi
DANE TECHNICZNE: Zasilanie 220~240V, Moc 200W
WYMIARY: Wys. 122cm, szer. 69cm, dł. 59cm
WAGA: Maksymalne obciążenie: 150kg

GWARANCJA: 12 miesięcy

 

 

 

Dieta dla osób z siedzącym trybem życia"

Liczne badania potwierdzają, że za dużo pracujemy. Większość czasu spędzamy za biurkiem, przed komputerem i telewizorem. Zdecydowanie za mało się ruszamy i źle się odżywiamy. Warto więc zastanowić się co zrobić, by choć trochę zmienić ten nowy „stereotyp”.
Dieta w biurze ma pomóc nam przetrwać często stresujący dzień wytężonej pracy umysłowej...

Czytaj więcej >>

Zdrowe odżywianie jesienią i zimą"

Organizm ludzki jest bardzo inteligentnym mechanizmem i bardzo wyraźnie sygnalizuje nam swoje potrzeby. Wystarczy nieco siebie poobserwować, by zauważyć, że chłodnik, który uwielbiamy latem jesienią i zimą jakoś nam nie idzie. Podobnie jest z sałatkami. I bardzo dobrze.

To jest właśnie nasz wewnętrzny regulator, który mówi o tym, czego potrzebuje nasz organizm by dobrze się czuć i sprawnie funkcjonować...

Czytaj więcej >>


Drobne zmiany zbawienne dla zdrowia

Dziś już nie jest odkryciem informacja o tym, iż sposób przyrządzania posiłku ma wpływ na jego wartość odżywczą. Sprawdź, jak wykorzystać do maksimum cenne witaminy i składniki mineralne zawarte w żywności. Zawrzyj przyjaźń z ziołami. Każdego dnia na Twoim stole pojawia się surówka bądź sałatka. Jeszcze lepiej będzie, jeśli dodasz do niej zioła. Zarówno świeże, jak i suszone. Z badań przeprowadzonych we Włoszech wynika, że w ten sposób można dwukrotnie zwiększyć moc antyutleniaczy zawartych w warzywach i owocach...

Czytaj więcej >>


Rozgrzewające dodatki do diety"

W jesienne i zimowe dni warto zadbać o rozgrzewające dodatki do diety. Udowodnione przez naukowców z całego świata właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne niektórych dodatków do diety, tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że babcie podając nam herbatę z malinami dobrze widziały co robią...

Czytaj więcej >>

 

UWAGA!
Koniecznie proszę sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera.
Przed podpisaniem dokumentów przewozowych proszę dokładnie sprawdzić stan opakowania zewnętrznego.
W przypadku uszkodzeń prosimy o sporządzenie Protokołu Szkody, na którym w punkcie II.5 należy zaznaczyć,
że przesyłka została przyjęta z zastrzeżeniami i opisać rodzaj nieprawidłowości. Po odebraniu przesyłki proszę sprawdzić jej zawartość w obecności kuriera.
Ewentualne uwagi proszę zawrzeć w protokole.
Protokół będzie podstawą do wniesienia reklamacji u przewoźnika.
W przypadku niezastosowania się do powyższych instrukcji reklamacje nie będą uwzględniane.Platforma wibracyjna Mango Vibro Max - opinie i komentarze

witam. Po jakim czasie widac pierwsze efekty
2014-01-26, Kasia
2 pytania: 1) jakiej mocy sa wybracje wytwarzane przez urzadzenie? 2) jakie programy sa dostepne na tej platformie?
2014-01-26, Kasia
W instrukcji obsługi napisane jest, że można to urządzenie używać tylko 4 razy na dobę ale nie wiem czy to się tyczy jednego użytkownika czy w ogóle platforma wibracyjna może być w użyciu tylko 4 razy dziennie. Proszę o odpowiedź. Mam to urządzenie od wczoraj więc jeszcze nie wiem jak będzie się sprawdzało ale na razie jest ok.
2014-01-24, Aneta, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
W instrukcji obsługi napisane jest, że można to urządzenie używać tylko 4 razy na dobę nie wiem tylko czy to się tyczy jednej osoby korzystającej z platformy wibrującej czy w ogóle urządzenie może być w użyciu tylko 4 razy dziennie. Proszę o odpowiedź.
2014-01-24, Aneta
Wskazany czas i sposób użycia dla jednej osoby to 4x10 minut.
2014-02-04, Mango
czy ta platforma jest tylko na odchudzanie? Mam wage dobrą ale chce cwiczyc- czy moge ja kupic ?
2014-01-16, alena
witam. Jestem zainteresowana kupnem tej machiny . ;)) czy ktoś mógłby mi szczerze odpowiedzieć czy to naprawdę działa ? ;> Pozdrawiam i czekam na odpowiedz !!
2014-01-08, Dagmara = ]
Proszę odpowiedzieć na zadane pytania, na co konkretnie jest 12 miesięcy gwarancji tzn., technika, elektronika,mechanika? kto wykonuje gwarancje? Jak sie długo trwa naprawa? Gwarancje daje producent albo sklep? Proszę nie posyłać mnie gdzieś gdzie na te pytania nie ma odpowiedzi.
2014-01-07, Anton-Heinrich
Prosimy o kontakt:

Dział reklamacji i serwisu
ul. Hutnicza 59
81-061 Gdynia
tel.: 587821230

Tutaj na pewno otrzyma Pan odpowiedź.
2014-01-08, Mango
Trening wibracyjny to jest TO.Wyjątek, jak sie go przeprowadza prawidłowo !! Mam pytanie ,jak jest z7 naprawa uszkodzonego sprzętu, kto wykonuje ta naprawę, na co mam 12 miesięcy gwarancji?
2014-01-06, Anton-Heinrich
Serwis jest po stronie Mango.
2014-01-07, Mango
ZJBISTE TYLKO - BRK INSTRUKCJI I INSTRUKCJI OBSŁUGI AL TRUDNE NIE JEST ALE NIE WIEM JAK MAM UŻYWC TO MAM CŁY CZS STAĆ ??
2013-12-24, WS
Prosimy o kontakt http://www.mango.pl/art/kontakt
2013-12-31, Mango
Jakie są przeciwwskazania do stosowania platformy, tzn. kto nie powinien na niej ćwiczyć? A osoba 80+ lub chora na serce: wieńcówka i nadciśnienie? Czekam na odpowiedź.
2013-12-19, Jola
Niestety nie jesteśmy w stanie udzielić profesjonalnej odpowiedzi na to pytanie, dlatego prosimy skonsultować się z lekarzem.
2013-12-19, Mango
witam, mam takie samo pytanie co aga pasibrzuszek. Proszę o instrukcję jak prawidłowo wykonywac plan treningu czy przez 10 min na przyklad na programie nr 2 czy zmieniac pozycje co 45 sek
2013-12-16, AGA M
Jest super
2013-12-15, :), Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Właśnie zamówiłam i nie mogę sie doczekać! :D pozdrowienia od Babci Heleny !
2013-12-15, Paulina, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Jest na to gwarancja?
2013-12-12, Grażka
Oczywiście, na platformę jest 12 miesięcy gwarancji.
2013-12-17, Mango
HELO!czy kotś odpowiada profesjonalnie na zadane pytania???
2013-12-09, WOJTEK
Staramy się:)
2013-12-10, Mango
produkt jest ok
2013-12-04, ola
Podstawą treningu wibracyjnego jest wykorzystanie wibracji pionowych o odpowiednich częstotliwościach i amplitudach. Tylko wibracje w zakresie od 20 do 60 Hz czy to urządzenie spełnia podane warunki treningowe???
2013-12-02, WOJTEK
KUPIŁAM 6 LAT TEMU ZA 1000ZŁ I NIE ŻAŁUJĘ. DO DZISIAJ SPRAWDZA SIĘ ZNAKOMICIE!!!
2013-11-23, IWA
Mam parę pytań przed zakupem Czy złożenie tej platformy jest trudne? Ile ma części?
2013-11-23, Kamila
Mam pytanie czy tę platformę można zakupić jako sprzęt rehabilitacyjny z dofinansowaniem z PFRON-u?
2013-11-05, Teresa
Niestety nie.
2013-11-07, Mango
mam pytanie czy trudno jest złożyć taką platformę?????????
2013-07-26, aga, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Do platformy dołączona jest instrukcja. Krok po kroku opisane jest w niej jak złożyć platformę, jest to bardzo proste.
2013-10-22, Mango
Witam mam pytanko jak bardzo hałasuję platforma :)
2013-07-03, noguru, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Według mojej subiektywnej oceny, nie bardzo:)
2013-10-22, Mango
Czy można ćwiczyć na tej platformie karmiąc piersią?
2013-06-11, Miki, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Pozdrawiam pierwszy raz rano ćwiczę 10 na zgiętych kolanach. Wieczorem ćwiczę pomki nastawiam na 5 minut ,po 5 minutach nastawiam znowu 5 minutek pozycja 11 ramiona później pozycja 12 Tricepsy. następnie łydki pozycja 9 nastawiam na 10 minutek przy tym ćwiczeniu robię brzuszki po 20 razy i odpoczywam i cały czas przy łydkach powtarzam brzuszki. Bardzo pomaga mięśnie się wyrabiają, jak mam czas w południe to kładę się na brzuchu 5 minutek. i tak cały czas zmieniam pozycje.
2013-06-08, stenia, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Stenia, czy co 2 minuty zmieniasz pozycję jak jest w instrukcji? Czy np. stosujesz cały program czyli 10 min np. na brzuszek (ćw 13). Jestem nową posiadaczką tego cuda i trochę zagubioną. W trakcie programu zmienia się prędkość, więc jakoś tak dziwnie zmieniać pozycję,. bo każde ćwiczenie byłoby na innym poziomie wibracji. HELP !!!
2013-05-22, aga pasibrzuszek, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
wiatam.....powiedzcie czy naprawdę opalac się kupić to urządzenie no niestety troche kosztuje a naprawde muszę schudnąć ......
2013-05-22, anka, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Pozdrawiam ja ćwiczę od stycznia dwa, trzy razy dziennie nie stosując żadnej diety schudłam 10 kg. 70 kg. do 60 kg. Przeważ nie ćwiczę przy oglądaniu filmów. (Jak ustawić w nim poziom 50 wibracji pomocy) Naciśnij program 88 start i Up + Up - zmniejszasz.
2013-05-19, stenia, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Po jakim czasie widać efekty ?
2013-05-12, Sandra, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Jak ustawić w nim poziom 50 wibracji pomocy
2013-05-02, Danielek, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
czy sprzęt może spełniać zadania rehabilitacyjne jeżeli ktoś ma chore stawy, 70+, nadwagę, problemy z ciśnieniem? proszę o radę
2013-03-21, zuzka, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Zdecydowanie odradzamy! Przy chorych stawach nie stosujemy tego typu urządzeń.
2013-10-22, Mango
korzystałam kiedyś z tekiej platformy w studio fitnes, efekty naprawde są, nogi i pupa seper jędrne, zmniejszył się celulit, teraz chce kupić taką platformę do domu ale zastanawiam się którą platformę wybrać jest prawie 1000 zł różnicy w cenie a parametry te same więc czym te platformy się różnią?? czy ktoś jest wstanie odpowiedzieć na to pytanie?
2013-03-17, Gidżi, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Odpowiedź jest prosta, udało nam się wynegocjować korzystniejszą cenę z naszymi dostawcami.
2013-10-22, Mango
Jak tylko przyjdzie mi do domu zaczynam go używać ;D z jaką częstotliwością wchodzić na platformę, żeby uzyskać jak najlepsze efekty?
2013-02-27, kollcia, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Wczoraj kupiłam, dziś zaczynam. Ćwiczyłam 10minut rano i zamierzam 10wieczorem. Zobaczymy, jakie będą efekty muszę... 10kg. Ruszam na dietę od dziś!
2013-02-26, garry, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
jest idealnym rozwiązaniem jeśli chcesz schudnąć mi się udało zgubiłam 5kg.super sprawa!!!
2013-02-17, CZARNA, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Mam platformę od miesiąca jestem bardzo zadowolona obwody się zmniejszają waga też super sprawa!!!!!!
2013-01-28, ania, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Pozdrawiam ćwiczę 2 tygodnie i schudłam 2 kg . W instrukcji dokładnie piszę jak zmierzyć poziom tłuszczu tylko trzeba dobrze przeczytać.Trzeba ustawić program na 1 i są tam takie przyciski + - tymi przyciskami dodaje kobieta ustawia się na dwa i reszta wiek, waga.itp.
2013-01-28, stenia, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Korzystam dwa razy dziennie od dwóch tygodni z programu 2.Zmieniłam też sposób żywienia i faktycznie nastąpił spadek wagi a najważniejsze to to, że od momentu korzystania z tego urządzenie przestał mnie boleć kręgosłup. Naprawdę polecam. Nie jest tylko jasno napisane w instrukcji jak wprowadzić wiek ,wagę w celu zmierzenia tłuszczu w organiźmie.
2013-01-26, Janina, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
polecam każdemu naprawdę warto!!! Nie jestem gruba , ale ćwiczę dla dobrej kondycji. Jest super, tylko trochę dużo miejsca zajmuje.
2013-01-17, stenia, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
czekam na rezultaty:)
2013-01-16, kasia, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
proszę napiszcie na jakim programie ćwiczyć,żeby zrzucić z brzucha ,ud?kolezanka napisała,że cwiczyła 3 m-ce na wysokich obrotach i wbrew pozorom tylko miesnie rozbudowała zamiast zgubic..
2013-01-15, k.
wczoraj otrzymałam przesyłkę ,która,jak piszą,trzeba rozpakować w obecności kuriera..nie zrobiłam tego..błąd..Gdy rozpakowałam okazało się,że platforma jest dość mocno popękana...ale nie warto odsyłać na swój koszt..dlatego ostrzegam..warto sprawdzić przy kurierze.mam nadzieję,ze mimo tej wady urządzenie będzie działać bez zarzutu.Będę informować co jakiś czas o rezultatach..
2013-01-15, Kasia, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Ja zamawiałam sobie Mango Vibro Max i myślę, że to dobry produkt na odchudzanie! Polecam !
2013-01-06, Marika, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
WSPANIAŁA RZECZ !!!!MAM JA !!! !!!!
2012-12-10, ELA, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
wczoraj dostałam platformę i zaczynam ćwiczyć czuć jak pracuje całe ciało i mięśnie jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim super sprawa:)
2012-11-15, kasia bydgoszcz, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Witam mam ten sprzęt drugi rok korzystam z niego systematycznie.Mam RZS i wibromax pomaga zlikwidowac poranną sztywność i świetnie usprawnia mięśnie i stawy.Polecam
2012-11-03, leo, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
jestem zachwycona..polecam wszystkim nugusom..po pracy nic mi się nie chce a to działa....bolał mnie kręgosłup a po tych świczeniach czuję się coraz lepiej...;-)
2012-10-10, grayzna Owsianna, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
czy to naprawdę działa,chcę zgubić 10 kilo i się zastanawiam nad kupnem.
2012-09-19, asia , Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Kupiłam platformę 3 m-ce temu i żałuje..., że nie kupiłam jej wcześniej. Przez ostatnie 3 m-ce ćwiczyłam na niej codziennie 4 serie po 10min. Efekt może nie jest piorunujący, ale zważywszy,że mam swoje lata i nie przeszłam na diete to ta maszyna naprawde jest dobra.
2012-08-16, monik, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
zamówiłam i czekam
2012-07-29, kasia, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Dostałam Vibro Max,REWELACJA!!! Polecam wszystkim niezdecydowanym i niedowiarkom.
2012-07-29, Zadowolona, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Witam.Zamówiłam urządzenie i czekam na przesyłke. Jak juz dostane i pocwicze,podziele sie efektami.
2012-07-17, Niecierpliwa, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
witam ja dopiero zamówiłam sobie te platforme nie moge się doczekać kiedy dostarczy mi ją kurier bę dę pisać cały czas jakie są efekty prubowałam już wszystkiego ale nie było żadnego efektu myśle że ta platforma mi pomoże
2012-06-25, dorota, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Podtrzymuję moją opinię z dnia 2011-02-25. VIBRO MAX jest naprawdę skuteczne pod warunkiem, że ćwiczenie na nim będzie połączone ze zdrowym żywieniem (dietą): więcej drobiu, warzyw, ryb, a mniej węglowodanów (pieczywo, makarony, ziemniaki), bioderka, uda brzuszek.... zdecydowanie mniejsze obwody i jęrne ciało. Mam 2 lata to urządzenie i z czystym sumieniem polecam, szczególnie program 2.
2012-05-13, Olga, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Od ilu lat mozna to uzywac.
2012-04-28, asia P, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
odpowiadam na pytanie Ewie i Monice. Platformę trzeba złożyć samemu.Mi na rozstepy niestety ta platforma nie pomogła
2012-04-27, Anka, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Witam. Jestem posiadaczką tej platformy juz dwa lata. Powiem tak, jak stosuję dietę i ćwiczę na platformie to można schudnąć. Jednak bez diety nie widzę efektu. A i z dieta to te efekty nie są, aż tak duże, ja w przeciągu 5 miesięcy schudłam 10 kg. Zadowalające było to, że tą wagę utrzymałam bez żadnej diety półtora roku. Teraz znów troche dobrałam i zaczynam walkę od nowa.
2012-04-27, Anka, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
mam pytanko a momaga rozbic rozstepy???
2012-04-25, monika, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
czy tą platformę trzeba sobie złożyc samemu??
2012-04-24, Ewa, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
proszę pomóżcie chciałabym wiedzieć czy ten produkt jest naprawdę taki dobry bo ja już próbowałam wiele metod ale nic nie pomogło czy platforma vibromax jest naprawdę warta swojej ceny????
2012-04-21, pusia26, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
super....
2012-03-25, basia, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Kilka osób pytało czy platforma jest cicha. Wg mnie jest bardzo cicha.
2012-03-24, Ewa z Kożuchowa, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
kupiłam niedawno i jestem bardzo zadowolona, ćwicząc można schudnąć, ujędrnione mięśnie nawet na biust działa bo jest bardziej jędrny. Polecam
2012-03-08, Elinka, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
działa?????
2012-02-28, monika, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Witam zamówiłam czekam na przesyłkę teraz obawiam się że niepotrzebnie wydałam tyle kasy że to nie działa
2012-02-22, renia, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
jestem również zainteresowana, jakiegoś czasu używałam na siłowni, szybko zleciało 5 kilo, nie wiem tylko czy ta platforma też tak działa
2012-01-24, Joanna_29, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Czy nie ma żadnych skutków ubocznych teraz lub w przyszłości? Nigdy nie ćwiczyłam, mam zero kondycji, dziś byłam pierwszy raz na platformie wibracyjnej w klubie fitness 10 min.i czuję się jak po całodziennym treningu.. Jeśli nie ma skutków ubocznych to bym kupiła. :)
2012-01-20, Ania, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Jeśli jest Pani osobą zdrową, to nie ma przeciwwskazań do korzystania z platformy, a co za tym idzie - urządzenie nie daje skutków ubocznych.
2014-02-12, Mango
Kupiłam rok temu i jestem bardzo zadowolona. Często bolał mnie kręgosłup a teraz nie mam żadnych dolegliwości. Schudłam 10 kg bez stosowania radykalnej diety. Polecam.
2012-01-15, Magda, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
a czy to urządzenie pomoże mi spalić zbędne kilogramy na brzuch,biodrach,udach i łydkach? to urządzenie jest głośne?
2011-12-20, olcia, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Jestem bardzo zadowolona z tej maszyny. Skóra na udach i brzuchu jest bardziej jędrna i gładka a o to mi chodziło.
2011-12-19, Alicja, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
A ja jestem troszkę rozczarowana bo mam ja od 3 miesiecy i nic....tylko ubiłam miesnie i niektóre rozbudowałam sądzac że jak bede ćwiczyc na duzych czestotlowościach to spale a tu na odwrót rozbudowałam.
2011-12-17, zwolenniczka Dukana, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
mam go od pół roku rewelacyjny dla mnie jak i dla chorej córki
2011-12-04, nanusia, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
ja chce kupić proszę mi powiedzieć czy są przeciwwskazania ?
2011-11-30, trudzik, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Czy to urządzenie naprawde pomaga zwalczyć celulit?
2011-11-25, Anka, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Czy ktoś mi może napisać czy ta Platforma wibracyjna Mango Vibro Max jest głośna????
2011-11-21, ania, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
siostra po operacji kręgosłupa kupiła i ćwiczy czuje się znakomicie. Sama też spróbowałam i bardzo bym chciała kupić lecz nie mam 600 zł. Może ktoś chce sprzedać ? odkupię chętnie
2011-11-18, efa, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Wczoraj przyszła paczka,polecam naprawde czuć mięśnie jak pracują,zobaczymy za jakiś czas jakie będą rezultaty,
2011-11-18, Karina Sosnowiec, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
super sprawa:)godne polecenia-polecam
2011-11-16, alutka, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
dzisiaj właśnie dostałam platformę do domu,ale widziałam u szwagierki i jest rewelacja:) po jakimś czasie napisze jakie efekty:)
2011-11-16, salcia, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
a ja mam pytanko jaki jest koszt przesylki tzn ile sie placi za kuriera?
2011-11-15, Justyna, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
bardzo fajny, ćwiczę na nim od tygodnia
2011-11-13, mika, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
witam ciekawa jestem czy to naprawde dziala mam zamiar sobie go kupic
2011-11-13, xxl, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Chcę zakupić platforme lecz jestem pełna obaw czy opinie które czytam są prawdziwe czy tylko na potrzeby reklamy mango ... ??!!!
2011-11-10, Rybka, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Dziś dostałam, chociaż zamówiłam dopiero 2 dni temu. Ćwiczy się na tym świetnie, naprawdę czuć, że nogi pracowały. Zobaczymy jak będzie za kilka tygodni, mam nadzieję, że uda mi się schudną dzięki temu urządzeniu. Będę informować na bieżąco.
2011-11-08, mika, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
PRODUKT NAPRAWDE GODNY POLECENIA,WSZYSTKIM NIEDOWIARKOM RADZE SPROBOWAC! MIALAM GO KIEDYS I PRZY DIECIE ZJECHALAM 10 KG W PRZECIAGU 2 MIESIECY I ZERO CELLULITU,NIESTETY TERAZ PRZYTYLAM I MYSLE O PONOWNYM KUPNIE...
2011-11-07, IHA, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
jest super
2011-10-28, g 75, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Witam zamowilem we wtorek moze jutro bedzie polecila mi go sasiadka babka wieku 50...paru lat a figura jak osiemnastka........
2011-10-13, Mario, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Witajcie, czy ktoś mógłby przesłać mi instrukcję obsługi tego urządzenia na e-maila: sisi86@buziaczek.pl albo chociaż powiedzieć, gdzie ową instrukcję można znaleźć? Z góry dzięki :)
2011-09-21, sisi, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
W instrukcji obsługi napisane jest że nie mogą go stosować kobiety w ciąży
2011-09-16, Beata, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Dzisiaj go kupiłam- postram się na bieżaco informować o wynikach
2011-09-15, Beata, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
fajne
2011-09-13, ola, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Witam proszę o opinie o tym sprzęcie, jakie ma zalety, czy pokazuje spalane kalorie, amplituda drgań, czy pomaga na mięśnie brzucha ten sprzęt- na tzw mięsień piwny? pozdrawiam serdecznie
2011-09-03, Rafał, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Dzisiaj rozmawiałam z panią, która ma ten sprzęt i schudła już 25 kg w krótkim okresie jest super muszę to mieć . u Niej efekt jest bardzo widoczny
2011-08-23, czarna, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Mam go od 3dni i zaje****cie jest :)
2011-08-18, Agu$, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
czy może go stosować kobieta w ciąży ?
2011-07-16, marta, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
mam pytanko powiedzcie mi czy to po systematycznym stosowaniu poprawia wyglad cellilitu i rozstepow???
2011-07-11, mariola, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Powiem tak...w ciągu miesiąca spadło 5 kilo wiec nie jest tak źle:)wiadomo ze trzeba trzymac w miare diete ale nie tak restrykcyjną jak piszą w ich ulotce bo chybabym padła a jestem diabetykiem. Mam z reguły mało ruchu raczej wciąż leżakuje wiec ten sprzet naprawde mi pomógł:) niektórzy mówia tu o zakwasach ja czegoś takiego nie odczuwałam ale faktem jest ze jak sie schodzi to nogi są słabe i pic sie chce:)trzeba pic dużo wody jak sie na tym cwiczy to skutkuje!POLECAM z czystym sercem
2011-06-17, RUDZIELEC, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
naprawde czuć różnicę. już po pierwszym razie dostałam zakwasów. całe ciało pracuje. jestem bardzo zadowolona, nie szkoda mi zainwestowanych pieniędzy
2011-05-18, duśka, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
urządzenie jest naprawdę bardzo dobre. jak z niego schodzę to czuję, że mięśnie naprawdę pracowały. chudnę stopniowo, więc moja skóra nie traci elastyczności, jestem b. zadowolona
2011-05-13, ada, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Dopiero rozpoczełam ćwiczenia na tym sprzęcie, mam nadzieję,że jakieś rezultaty osiągnę, jak cos będę pisać:p
2011-05-07, ewa, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Czy to działa?
2011-05-04, Paulina, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
również jestem użytkowniczką mango vibro max od tygodnia z niecierpliwością czekam na rezultaty pozdrawiam wszystkich użytkowników
2011-04-13, Ewa, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
jest super w ciagu miesiaca schudlam 3 kg Grazyna
2011-04-11, Grazyna, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Również dołączę do grona zadowolonych klientek i użytkowniczek Vibro Max, urządzenie zdecydowanie rewelacyjne, niesamowicie relaksuje, ujędrnia ciało, jestem niesamowicie zadowolona.... Vibro Max jest warte każdej ceny! POLECAM!
2011-02-25, Olga, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
ja chodziłam na taką platformę na siłownie,jest naprawdę godna polecenia.ja w ciągu miesiąca schudłam 10 kg oczywiście do tego miałam dietę nisko węglowodanową-mam zespół policystycznych jajników.kto ma ten wie o co chodzi,jakie problemy są z wagą przy tym zespole...dodam że ważyłam 92 kg przy wzroście 160 cm...warto ją kupić!!!jest niesamowita naprawdę!
2011-02-23, Livia Kraków, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
proszę powiedzcie czy to działa tak jak mówią w telewizji bo mam zamiar kupić bo jestem ograniczona ruchowo gdy by tak było jak to pokazują to dla mnie świetne rozwiązanie
2011-02-20, agnieszka, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
super , urządzenie dla leniwych , nie trzeba biegać , itd,zobaczymy co będzie dalej , narazie ćwiczyłam 1 dzień, jest OK!
2011-02-08, stenia, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Produkt Jednym zdaniem ZAJEBISTYYYY!!!!!!! mMAM go, i Uzywajac Go Tydzien czasu z 60kg schudłam na 58, mOJE cIAŁO jest bardziej Jędrne... Wspaniały masaz, Polecam!!!!!
2010-11-26, Alaaaa, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
czesc mam zamiar kupic ta platfore ale chce wiedziec czy naprawde dziala szkoda wywalic tyle pieniedzy w bloto! czy pomoze mi z moimi boczkami i brzuszkiem! bardzo prosze o odpowiedz
2010-11-17, anna, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Na jakie jest on zasilanie?
2010-08-11, Kubis, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
jest super
2010-08-07, ewa, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
BARDZO FAJNE
2010-07-31, ..., Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
mam zamiar kupić bo podobno świetny
2010-07-25, Asia, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Super sprzęt, ćwiczy się na nim z przyjemnością...czuć że się ćwiczy..no i przede wszystkim widać efekty;-)polecam.
2010-07-22, ania, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
ekstra
2010-05-04, alak, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Zastanawiam sie czy kupic...
2010-05-03, 0123456789
Cześć ja mam taką małą prośne do Was . Ja mam zamiar sobie kupić ten Mango Vibro Max tylko że nie jestem do końca tego sprzętu ufna. Dlatego mam do Was prośbę abyście te które mają te sprzęty powiedziały mi czy to naprawdę działa to i czy można schudnąć 10 kg mniej ! :)) Będę bardzo wdzięczna :)
2010-04-30, Irena, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Cześć :) Ja na razie chcę go kupić i muszę się najpierw upewnić czy Mango Vibro Max jest tak dobry jak mówią w telewizji. Dlatego ja chciałabym aby te osoby które mają ten sprzęt powiedziały mi o nim więcej,czy coś się coś chudnie. Będę bardzo wdzięczna :)
2010-04-27, Alicja_80, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam dzięki Vibro Maxowi:) super sprawa polecam ćwiczenia; lekkie i przyjemne :)
2010-04-26, magdaradom, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
waro polecam
2010-04-19, bogumił, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
JAKIE WIBRACJE WYTWARZA TO URZĄDZENIE? POZIOME CZY PIONOWE?
2010-04-18, MONIA, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Super urządzenie przekonaj się sam/a naprawdę warto.
2010-03-30, piotr, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Nazwałem to trzepakiem tłuszczu zanim kupiłem i wytrzepało ze mnie kilka zbędnych kg i w szybkim czasie. Tylko dla systematycznych ludzi są efekty, samopoczucie super.
2010-03-22, Zbyszek Kraków, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
polecam kazdemu naprawde warto
2010-03-17, kasia slask, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
bardzo dobry produkt, jak sie systematycznie cwiczy naprawde daje efekt, i cena tez jest przystepna w porownaniu do poprzedniej kasia-slask
2010-03-17, kasia-slask, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
super
2010-03-08, ala, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Podpis:      Aby dodać ocenę produktu musisz być zalogowany.  
Podaj wynik dodawania: 7 + 8= (zabezpieczenie antyspamowe)

Materiały tekstowe do produktu Platforma wibracyjna Mango Vibro Max

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:
-56%
-37%
-54%
-17%
-26%
Kupuj na raty: on-line powyżej 500zł. Raty na niższe kwoty otrzymasz u konsultantki pod nr tel. 58 760 33 33.
Sprawdź szczegóły>>