Darmowa infolinia 24h: 800 888 890
Drugi za 50%
»
» Platforma wibracyjna Mango Vibro Max
Numer produktu:
199

Platforma wibracyjna Mango Vibro Max

Z powodu braku prezentowanego produktu zachęcamy do zapoznania się z ofertą z kategorii fitness.


Chwilowy brak towaru. Zapraszamy wkrótce.

Brak wybranego rozmiaru
Teraz drugi produkt 50% taniej!

Platforma wibracyjna Mango Vibro Max

Platforma wibracyjna Mango Vibro Max to przełomowe urządzenie do treningu mięśni. Wytwarza wibracje, które przenoszą się na określone partie ciała, znakomicie wpływając na organizm, pomagają w szybkim modelowaniu sylwetki, skutecznie redukują wagę oraz zwalczają cellulit.

W trakcie ćwiczeń drgania przenoszą się na wszystkie mięśnie, zmuszając je do bardzo intensywnej pracy, spalając przy tym tkankę tłuszczową. Wibracje wzmacniają ścięgna i stawy, usprawniają krążenie krwi i poprawiają przemianę materii.

Dużym atutem jest łatwa obsługa: wystarczy że staniesz na platformie i wybierzesz program według własnych oczekiwań. W zależności od tego, nad którymi partiami ciała chcesz pracować, ustawiasz się na platformie w odpowiedniej pozycji. Każda sesja trwa do 10 minut.


Dlaczego warto ćwiczyć na platformie

Generowane przez platformę wibracje pracują dla nas i za nas sprawiając, że trening jest łatwy, krótki i bezbolesny, a jednocześnie niezwykle efektywny.

Platforma wibracyjna Mango Vibro Max przeznaczona jest do użytku domowego. To idealne rozwiązanie dla osób, którym brak czasu i tryb życia uniemożliwia czynne i częste uprawianie sportu. 10 minut ćwiczeń na platformie wibracyjnej w zaciszu domowym odpowiada 1 godzinie ćwiczeń na siłowni.

Trening na platformie Mango Vibro Max wpływa korzystnie na cały organizm, ćwicząc 3 razy w tygodniu po 10 minut możesz poprawić swój stan zdrowia, kondycję, wygląd, oraz samopoczucie.


Odchudzanie i walka z cellulitem

Cellulit, skórka pomarańczowa, lipo dystrofia - to wszystko nazwy choroby cywilizacyjnej objawiającej się nierównomiernym rozmieszczeniem zapasów tkanki tłuszczowej, produktów przemiany materii i wody, skutkującego zwiotczeniem, pofałdowaniem i efektem „gąbczenia” skóry. Cellulit dotyka 80% kobiet po 25-tym roku życia.

Czy można zlikwidować cellulit? Raz na zawsze nie, bo nie ma skutecznego leku na tę dolegliwość, ale można go redukować i zwalczać. Wymaga to pracy i wysiłku. Metodą walki z cellulitem jest regularne wykonywanie ćwiczeń aerobowych na platformie wibracyjnej.

Wibracje przenoszone na partie ciała dotknięte cellulitem powodują redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Sylwetka staje się szczuplejsza, a ciało jędrniejsze, szczególnie na udach i pośladkach.

ćwiczenia na mango vibro max
PROGRAMY:
Istnieje 5 specjalnie opracowanych programów treningu. Zapoznaj się z następującą listą, by wybrać program, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.


  • 88 - tryb ręczny - wybierz pomiędzy poziomami intensywności od 1 do 50, w zależności od tego, jakiej prędkości potrzebujesz. Załączona tabela przedstawia zależność pomiędzy prędkością a drganiami na minutę
  • P1 - Program wzmacniający.Powoli zwiększa tętno i odporność na drgania
  • P2 - Program spalający tłuszcz. Utrzymuje tętno na poziomie spalania tłuszczu
  • P3 - Program treningowy Aerobiku i Anaerobiku dla zaawansowanych (Trening Fartlek) -skoncentrowany zarówno na treningu prędkościowym jak i wytrzymałościowym. Dla sportowców zaawansowanych
  • 1 - Trening BMI. Ten tryb odczytuje Twoje BMI, dzięki czemu możesz obliczyć poziom tłuszczu w swoim organizmie i obserwować jak spada

Wszystkie programy trwają do 10 minut.

W ZESTAWIE: Mango Vibro Max, Instrukcja obsługi
DANE TECHNICZNE: Zasilanie 220~240V, Moc 200W
WYMIARY: Wys. 122cm, szer. 69cm, dł. 59cm
WAGA: Maksymalne obciążenie: 150kg

GWARANCJA: 12 miesięcy

 

 

 

Dieta dla osób z siedzącym trybem życia"

Liczne badania potwierdzają, że za dużo pracujemy. Większość czasu spędzamy za biurkiem, przed komputerem i telewizorem. Zdecydowanie za mało się ruszamy i źle się odżywiamy. Warto więc zastanowić się co zrobić, by choć trochę zmienić ten nowy „stereotyp”.
Dieta w biurze ma pomóc nam przetrwać często stresujący dzień wytężonej pracy umysłowej...

Czytaj więcej >>

Zdrowe odżywianie jesienią i zimą"

Organizm ludzki jest bardzo inteligentnym mechanizmem i bardzo wyraźnie sygnalizuje nam swoje potrzeby. Wystarczy nieco siebie poobserwować, by zauważyć, że chłodnik, który uwielbiamy latem jesienią i zimą jakoś nam nie idzie. Podobnie jest z sałatkami. I bardzo dobrze.

To jest właśnie nasz wewnętrzny regulator, który mówi o tym, czego potrzebuje nasz organizm by dobrze się czuć i sprawnie funkcjonować...

Czytaj więcej >>


Drobne zmiany zbawienne dla zdrowia

Dziś już nie jest odkryciem informacja o tym, iż sposób przyrządzania posiłku ma wpływ na jego wartość odżywczą. Sprawdź, jak wykorzystać do maksimum cenne witaminy i składniki mineralne zawarte w żywności. Zawrzyj przyjaźń z ziołami. Każdego dnia na Twoim stole pojawia się surówka bądź sałatka. Jeszcze lepiej będzie, jeśli dodasz do niej zioła. Zarówno świeże, jak i suszone. Z badań przeprowadzonych we Włoszech wynika, że w ten sposób można dwukrotnie zwiększyć moc antyutleniaczy zawartych w warzywach i owocach...

Czytaj więcej >>


Rozgrzewające dodatki do diety"

W jesienne i zimowe dni warto zadbać o rozgrzewające dodatki do diety. Udowodnione przez naukowców z całego świata właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne niektórych dodatków do diety, tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że babcie podając nam herbatę z malinami dobrze widziały co robią...

Czytaj więcej >>

 

UWAGA!
Koniecznie proszę sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera.
Przed podpisaniem dokumentów przewozowych proszę dokładnie sprawdzić stan opakowania zewnętrznego.
W przypadku uszkodzeń prosimy o sporządzenie Protokołu Szkody, na którym w punkcie II.5 należy zaznaczyć,
że przesyłka została przyjęta z zastrzeżeniami i opisać rodzaj nieprawidłowości. Po odebraniu przesyłki proszę sprawdzić jej zawartość w obecności kuriera.
Ewentualne uwagi proszę zawrzeć w protokole.
Protokół będzie podstawą do wniesienia reklamacji u przewoźnika.
W przypadku niezastosowania się do powyższych instrukcji reklamacje nie będą uwzględniane.

OGLĄDAJ BEZPŁATNIE MANGO TV ON-LINE
ODBIERZ 20 ZŁ ZNIŻKI NA ZAKUPY