Newsletter:
»
» Przyrząd treningowy AB Generator
Przyrząd treningowy AB Generator w Mango
   Kliknij aby powiększyć zdjęcie.

Przyrząd treningowy AB Generator

Kod produktu: 49462
Cena promocyjna: 399,00 zł
Cena Mango: 499,00 zł
Oszczędzasz: 100,00 zł (-20%)
Wysyłka już od: 26 zł


Produkt niedostępny.
Produkt dostępny w kategoriach:
  Drukuj

Przyrząd treningowy AB Generator - opis produktu

AB Generator to wszechstronny przyrząd treningowy, który pozwoli wyrzeźbić ciało i przy odpowiedniej diecie zamienić tłuszcz w mięśnie!

Urządzenie umożliwia bezpieczne wykonywanie ćwiczeń różnych partii mięśni. Łączy ćwiczenia aerobowe i wzmacniające, pomagając spalić tłuszcz i ukształtować doskonałą sylwetkę! Dzięki systematycznemu treningowi można uzyskać płaski brzuch, dobrze umięśnione ręce, kształtne pośladki oraz jędrne nogi i uda!

ZASADA DZIAŁANIA:
Sekret tego niezwykłego urządzenia tkwi w kombinacji pozycji plank stosowanej w jodze i brzuszków, co tworzy skuteczny trening całego ciała. Wystarczy ułożyć kolana na rolkach pokrytych pianką; złapać miękkie uchwyty i podciągnąć nogi tak, aby utworzyć łuk, a potem opuścić. Jeden ruch trenuje całe ciało: mięśnie brzucha, pośladków, nóg, pleców, rąk. Poprzez zmianę kąta ustawienia urządzenia, można wybrać jeden spośród pięciu poziomów trudności:

 • trening dla początkujących,
 • średniozaawansowanych,
 • zaawansowanych,
 • intensywny,
 • ekstremalny.

Warto rozpocząć od poziomu najniższego, tj. dla początkujących, i w miarę poprawy kondycji zamieniać go na wyższe stopnie intensywności treningu. Dodatkowo wykonując ćwiczenia w pozycji bocznej można wytrenować mięśnie skośne, znacznie szybciej ukształtować ręce oraz górną część ciała.
Wielofunkcyjny komputer pokaże czas treningu i postępy. Ma również licznik wskazujący liczbę wykonanych powtórzeń, a także kalkulator przedstawiający liczbę spalonych kalorii.
Po skończonych ćwiczeniach przyrząd można bez trudu złożyć i przechować go pod łóżkiem lub w szafce.

AB Generator to szybki, skuteczny i przyjemny sposób na trening całego ciała i szybką utratę wagi! Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla Pań, jak i Panów chcących poprawić ogólną kondycję i wygląd sylwetki oraz zwiększyć i wzmocnić masę mięśniową!
 

W ZESTAWIE:

 • przyrząd treningowy AB Generator,
 • wielofunkcyjny komputer z ekranem LCD,
 • instrukcja obsługi,
 • plan diety,
 • przewodnik treningowy.

 

WYMIARY:

 • wymiary po rozłożeniu (dł./szer./wys.): 118/ 54/ 78cm
 • wymiary po złożeniu (dł./szer./wys.): 129 / 54/ 17cm

Maksymalna waga użytkownika: 110kg.


Za zakupy on-line powyżej 500 zł możesz płacić na raty. Za zamówienia przez telefon już od 150 zł możesz płacić na raty. Sprawdź szczegóły>>Przyrząd treningowy AB Generator - opinie i komentarze

Podpis:      Aby dodać ocenę produktu musisz być zalogowany.  
Podaj wynik dodawania: 7 + 8= (zabezpieczenie antyspamowe)

Materiały tekstowe do produktu Przyrząd treningowy AB Generator

Dieta dla aktywnych

data: 2013-12-05, autor:

Sku­tecz­ność tre­nin­gu  jest ści­śle po­wią­za­na ze spo­so­bem od­ży­wia­nia. Wybór odpowiedniej diety, wsparty ćwiczeniami dopasowanymi do naszej kondycji, a także wieku i trybu życia jest podstawą sukcesu Dieta cud nie istnieje. Najczęstszym rezultatem radykalnego odchudzania jest tzw. efekt jojo. Powolne i systematyczne spalanie tkanki tłuszczowej w dłuższym czasie pozwoli nam tego uniknąć, a regularny trening utrwali efekty.

Dieta osób re­gu­lar­nie uprawiających sport po­win­na być uroz­ma­ico­na, do­star­czać wszyst­kich skład­ni­ków od­żyw­czych w od­po­wied­nich ilo­ściach i pro­por­cjach oraz za­pew­niać organizmowi odpowiedni poziom ener­gii. Trzymanie się odpowiednich zasad żywienia spra­wi, że tre­nin­gi będą bar­dziej efek­tyw­ne.

Re­gu­lar­ne ćwi­cze­nia ae­ro­bo­we mają na celu głów­nie re­duk­cję tkan­ki tłusz­czo­wej, przy jed­no­cze­snym za­cho­wa­niu masy mię­śnio­wej. Tre­nin­g powinien być połączony z od­po­wied­nio do­bra­ną dietą, aby efekt był współ­mier­ny do wło­żo­ne­go w ćwi­cze­nia wy­sił­ku.

Każda osoba upra­wia­ją­ca sport musi dbać o od­po­wied­nie nawodnienie organizmu. Płyny trze­ba uzu­peł­niać re­gu­lar­nie, ma­ły­mi ły­ka­mi, nie cze­ka­jąc na uczu­cie pra­gnie­nia. Niedobór płynów i sodu przyczynia się do gorszej pracy serca i sprawia, że ćwiczenia stają się trudniejsze. Odwodnienie ma ogromny wpływ na koncentracje.
Warto pić napoje izotoniczne. Dostarczają one niewielkich ilości węglowodanów, które zabezpieczają organizm podczas wysiłku fizycznego przed obniżeniem poziomu glukozy we krwi.
Czysta woda  również nie jest najlepszym napojem nawadniającym podczas wysiłku fizycznego. Nie uzupełnia ona w odpowiednim stopniu traconego w pocie sodu, co dodatkowo zmniejsza zatrzymywanie wody w organizmie i stymuluje produkcję moczu. Poza tym zbyt szybko łagodzi uczucie pragnienia, przez co utrudnia pełne nawodnienie, a także nie dostarcza, potrzebnych do odbudowy glikogenu i  dodatkowych porcji węglowodanów.

Bar­dzo ważną rzeczą jest re­gu­lar­ne je­dze­nie posiłków. Je­że­li po­sił­ki są przyj­mo­wa­ne o sta­łych po­rach, od­po­wied­nie ilo­ści soków tra­wien­nych wy­twa­rza­ne są w żo­łąd­ku i po­tra­wa jest le­piej tra­wio­na. Na­le­ży  jeść 5 razy dzien­nie małe porcje. Ostatni posiłek powinien być zjedzony około 2 godzin przed snem. 

Zdrowe słodkości

data: 2013-12-04, autor:

    Każdy z nas ma czasami ochotę na coś słodkiego. Nasza propozycja nie zniweczy wysiłków włożonych w trening i zbytnio nie zburzy harmonogramu diety.

Owsiane ciasteczka z bananami

Składniki:

 • 2 banany
 • 1 szklanka płatków owsianych1 łyżka mielonego lnu
 • 1 łyżka ciepłego masła
 • 2 łyżki miodu
 • 2 łyżki pestek słonecznika
 • szczypta cynamonu

Wykonanie:
Banany zmiksować. Wszystkie składniki wymieszać. Następnie odstawić masę na 10-15 min. Uformować w dłoniach kulki i spłaszczać je nadając kształt ciasteczek. Ułożyć na papierze do pieczenia i wsadzić do piekarnika rozgrzanego do 180 stopni na około 20 min .

Smacznego!

 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:
-60%
Kupuj na raty: on-line powyżej 500zł. Raty na niższe kwoty otrzymasz u konsultantki pod nr tel. 58 760 33 33.
Sprawdź szczegóły>>