Ceramicore - patelnie ceramiczne 3 szt.

Kod produktu: 47235
349 zł 249 zł
Wysyłka już od: 10 zł


Produkt niedostępny.

Ceramicore - patelnie ceramiczne 3 szt. - opis produktu

Mop parowy w Telezakupy Mango

Masz już dosyć skrobania przypalonej żywności, która przywarła do patelni?

Przedstawiamy - Ceramicore od Mango największy przełom w kuchni na przestrzeni ostatnich 50 lat. Nowatorska ceramiczna patelnia o nieprzywierającej powierzchni, która łączy w sobie wszystko, co najlepsze w tradycji i postępie.

Szczegóły:

 • powierzchnie ceramiczne zapobiegające przywieraniu
 • wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów
 • smażenie bez oleju
 • korpusy wykonane z wysokiej jakości aluminium
 • ergonomiczne uchwyty
 • równomierne rozprowadzanie ciepła
 • rozgrzewają się szybciej i zachowują temperaturę na dłużej
 • łatwe do czyszczenia / nadają się do mycia w zmywarce
 • nadają się do wszystkich kuchenek

Zestaw zawiera:

 • 1 Patelnia Ceramicore 20cm
 • 1 Patelnia Ceramicore 24cm + szklana przykrywka
 • 1 Patelnia Ceramicore 28cm + szklana przykrywka

Posiada dno zatrzymujące ciepło, do którego nic nie przywrze i się nie przypali. Pozwoli Ci z łatwością przygotowywać mistrzowskie dania. Sekret tkwi w rewolucyjnej powierzchni ceramicznej. Podobnie, jak powierzchni liścia lilii wodnej, nie pozwala ona na przenikanie żadnych substancji. Lita ceramiczna powierzchnia Ceramicore niczego nie wchłania, niczego nie przyjmuje i nic do niej nie przywiera. Wszystko się z niej ześlizguje.

Równomierne rozprzestrzenianie ciepła w aluminium połączone z fenomenalnym zatrzymywaniem ciepła przez ceramikę. Ceramicore posiada gładką ceramiczną powierzchnię. Jest to drugi najtwardszy materiał po diamencie, dzięki czemu można smażyć szybciej i w wyższej temperaturze, niż na zwykłych patelniach.

Ceramicore zatrzymuje ciepło, dzięki czemu można gotować jeszcze po zdjęciu patelni z płyty grzewczej. Dno patelni Ceramicore przypominające plaster miodu. Gromadzi ciepło i przekazuje je do aluminiowego rdzenia, co gwarantuje nieprawdopodobnie krótki czas rozgrzewania. W ten sposób oszczędzasz energię. Ponieważ Ceramicore równomiernie rozprowadza ciepło, nie ma możliwości występowania na patelni gorących punktów.
Patelnia Ceramicore nigdy nie jest za gorąca do przeniesienia, ponieważ ergonomiczny uchwyt jest zawsze chłodny w dotyku. I ciepło gromadzi się w patelni, a nie w uchwycie.

Zwykłe patelnie nieprzywierające mogą stwarzać problemy. Łatwo się rysują i łuszczą i nierówno rozprowadzają ciepło, powodując powstanie gorących punktów, które powodują przypalenie jednej części dania i niedosmażenie innej. Co gorsza, mimo nieprzywierającej powierzchni musisz stosować oleje, masło lub smalec, by żywność nie przywierała.

Ceramicore możesz stosować na każdej powierzchni grzewczej: palniku gazowym, kuchence indukcyjnej, ceramicznej lub elektrycznej. Mogłabyś nawet do podgrzania patelni posłużyć się palnikiem, a i tak by się nie spaliła. W wypadku zwykłych nieprzywierających patelni powłoka odchodzi od dna patelni i przedostaje się do jedzenia, w wyniku czego spożywasz toksyczne materiały i chemikalia. W patelni Ceramicore od Mango nie ma żadnej tajemnicy ani czarów, ani też niebezpiecznych chemikaliów, lecz jedynie czysta ceramika. Powierzchnia pozostaje czysta i biała.

Patelnia Cermicore jest super trwała, można ją tłuc młotkiem i nie pęknie. Ponadto nigdy się nie zadrapie, nic z niej nie odpryśnie, ani się nie złuszczy. Najlepsza do czyszczenia. Wystarczy raz przetrzeć i gotowe.

Zamów już teraz, a otrzymasz nieprzywierającą patelnię Ceramicore od Mango o średnicy 24 centymetrów oraz patelnię o średnicy 28 centymetrów. W komplecie otrzymasz pokrywki z wygodnym uchwytem z wbudowanym wylotem pary.

Ale to nie wszystko! Dodatkowo przyślemy Ci patelnię Ceramicore o średnicy 20 centymetrów! Już nigdy więcej nie będziesz musiał kupować innych patelni.

 Ceramicore - patelnie ceramiczne 3 szt. - opinie i komentarze

zielony komplet nadaje sie do piekarnika bo ma silikonowe uchwyty a czerwony nie.
2012-05-31, malgorzata, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
,
Jaka jest różnica pomiędzy tym zestawem patelni a tym o kodzie 46989. Czy patelnie te w całości są ceramiczne? Czy dla tego zestawu gwarantowany jest efekt Lotosu? Czy ilości w komplecie takie jak na rysunku – z opisu tak nie wynika.
2012-03-06, Harry, Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
,
Podpis:      Aby dodać ocenę produktu musisz być zalogowany.  
Podaj wynik dodawania: 4 + 3= (zabezpieczenie antyspamowe)
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

Silikonowy wałek do ciasta

49 zł 29 zł Zobacz

Ceramiczne obieraczki do warzyw - Mango Ceramic Peeler

49 zł 29 zł Zobacz

Ceramiczne noże kuchenne Kenji Knife

149 zł 99 zł Zobacz

Comfortisse Bra bezszwowy stanik L + upsell L

199 zł 149 zł Zobacz