Bezpieczeństwo

Gwarancje bezpiecznego korzystania z internetowego sklepu Mango.pl

Mango Media Sp. z o.o. istnieje już ponad 28 lat!

Zakupy bez ryzyka! Macie Państwo prawo zwrócić przesyłkę w ciągu aż 90 dni od momentu jej otrzymania, pod warunkiem, że produkt nie nosi znamion użytkowania. Produkty audio, DVD i multimedia muszą zostać zwrócone w nienaruszonym foliowym opakowaniu.  
 
Jeżeli otrzymali Państwo towar niepełnowartościowy (zdekompletowany, z wadami technicznymi, naruszony podczas dostawy) możecie go wymienić na produkt pełnowartościowy. Produkt należy odesłać do naszego Działu Reklamacji załączając kartę sprzedaży i podając przyczynę zwrotu. Adres Działu Reklamacji:

Mango-Media sp. z o.o.
Dział Reklamacji i Serwisu
ul. Hutnicza 53
81-061 Gdynia
tel.: 58 78 21 230

Państwa dane osobowe są bezpieczne! Dane osobowe przechowywane i przetwarzane są przez Mango Media Sp. Z o.o. zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) 
Klienci dysponują prawem dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, a także prawem żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przetwarzania, na zasadach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Udostępniając nam adres e-mail klienci zgadzają się na otrzymywanie od Mango Media Sp. z o.o. informacji handlowych na w/w adres.

 

Masz pytanie?