Często zadawane pytania

Zamawianie i płatności

Karta Visa Electron nie jest kartą do płatności elektronicznych. Jeżeli nie posiada Pan/Pani karty Visa (karty kredytowej), można się zwrócić do swojego banku o wydanie takowej albo o wydanie specjalnej karty do płatności elektronicznych. Można tez skorzystać z opcji wysyłki za pobraniem.
Tak, istnieje możliwość sprzedaży ratalnej w naszej firmie. Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc pod numer naszej infolinii: 0 801 801 180.
Za przesyłkę możemy zapłacić przy odbiorze (przesyłka za pobraniem) lub kartami kredytowymi (Visa, Master Card oraz Maestro), przelewem oraz na raty. Zapłata kartą kredytową i przelewem tylko za pośrednictwem strony internetowej. Raty dostępne w Internecie oraz za pośrednictwem infolinii.
Istnieje możliwość otrzymania faktury VAT na zakupione towary. Chęć otrzymania faktury należy zgłosić w momencie zamawiania towaru.
Potwierdzenie zamówienia zostaje wysłane automatycznie na adres e-mail. Przy zapłacie kartą kredytową lub przelewem elektronicznym potwierdzeniem złożenia zamówienia i wpłynięcia płatności jest mail z portalu przelewy24.pl. Na naszej stronie www.mango.pl w zakładce MOJE KONTO można sprawdzić, czy zamówienie zostało przekazane do realizacji.
Zamówienia niezapłacone nie są realizowane. Nie ma możliwości późniejszej zapłaty za takie zamówienie w inny sposób. Prosimy ponownie złożyć zamówienie i zapłacić z góry lub wybrać opcję zapłaty za pobraniem, jeżeli istniały problemy z zapłatą z góry.
Tak. Zapraszamy do sklepu od poniedziałku do piątku w godz. 8 -18 albo w sobotę w godz. 10-15. Sklep mieści się w Gdyni, ul. Hutnicza 53.
Nie. Jednak wybrane produkty z oferty można kupić we wszystkich marketach OBI.
Do każdego zamówienia naliczamy koszty opłat wysyłkowych (są one zależne od wagi oraz wartości towaru), które pokrywa klient. Sumę tę płaci się tylko raz, nawet jeżeli zamówienie zostanie zrealizowane przez nas w kilku paczkach. Koszt zamówienia z wysyłką podany jest podczas finalizacji zamówienia. Szczegółowe tabele znajdują się tutaj >>
Wszelkich zmian adresowych mozna dokonać telefonicznie, pisemnie lub e-mailem.
Wszystkie paczki wysyłane są Pocztą Polską (priorytet) lub firmą kurierską (DHL Express).
Nie ma możliwości wymiany artykułu bez rozliczenia pieniężnego. Za odesłany towar Klient otrzymuje zwrot pieniędzy, a następnie realizowane jest nowe zamówienie.
Od 6:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku, natomiast w sobotę i w niedzielę od 5:30 do 21:00.
Warunkiem koniecznym do złożenia zamówienia w naszym serwisie jest posiadanie konta, które należy założyć na naszej stronie www.mango.pl, podając login (którym jest poprawny adres e-mail) i hasło. Następnie należy wypełnić formularz zamówienia swoimi danymi osobowymi. To pozwoli na dokonywanie zakupów przez nasz serwis internetowy. Przy każdym, kolejnym zamówieniu internetowym należy zalogować się na naszej stronie.
Wysyłamy paczki tylko na terenie Polski.

Wymiana i zwroty towaru

Nie ma gwarancji satysfakcji, w związku z czym nie ma możliwość zwrotu towaru.
Towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki. Równowartość zwracanego towaru (bez opłaty pocztowej) wysyłamy przelewem bankowym na konto lub przekazem pocztowym.
Równowartość zwracanego towaru (bez opłaty pocztowej) wysyłamy przekazem pocztowym.
Niestety nie ma możliwości wymiany towaru. Towar, który Państwu nie odpowiada, należy odesłać. Następnie za odesłany towar zwracamy gotówkę.
Klient ma prawo odstąpienia od umowy kupna - sprzedaży zawartej na odległość, w terminie 10 dni od momentu otrzymania przesyłki, bez podawania powodu.
Termin zwrotu pieniędzy za odesłany towar wynosi 21 dni.
Większość naszych produktów posiada 12-miesięczną gwarancję i jeśli w tym okresie, przy właściwym użytkowaniu, towar ulegnie uszkodzeniu, należy odesłać go do nas wraz z kartą gwarancji na koszt własny. Czas naprawy do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki przez dział serwisu. Jeśli naprawa nie będzie możliwa, po tym terminie Klient otrzymuje zwrot pieniędzy.

Dostawa towarów

Przeciętny czas oczekiwania wynosi do 10 dni roboczych. W przypadku, gdy nie dysponujemy którymś z zamówionych towarów, zostanie on przesłany później, po uzupełnieniu stanów magazynowych.
Masz pytanie?