Zostań dostawcą Mango Media

Dziękując za Państwa zainteresowanie naszą firmą i jednocześnie wychodząc naprzeciw zapytaniom dotyczącym potencjalnej współpracy z Mango Media, proponujemy następujące rozwiązanie.

Jeśli uważasz, iż produkt, który chciałbyś zaproponować, posiada unikalne cechy lub jest w stanie zainteresować szeroką grupę odbiorców, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza (formularz.doc lub formularz.pdf) wraz ze zdjęciami(2-3 szt.) na adres pocztowy lub e-mail:

Mango Media Sp z o.o.
Dział CM

ul. Grunwaldzka 411
80-309 Gdańsk

e-mail: [email protected]

Prosimy o dołączenie do zgłaszanej oferty:

 • Próbek towaru w ilości 3 szt.
 • Filmu reklamowego na płycie CD lub DVD
 • Certyfikatów jakości dotyczących proponowanego towaru oraz wszystkich innych dokumentów wymaganych przy wprowadzaniu danego produktu do obrotu handlowego w Polsce.
 • Broszur i folderów informacyjnych.

Po wstępnym przeanalizowaniu oferty i uzyskaniu pozytywnej oceny odnośnie jakości produktu przez nasz dział audytu, skontaktujemy się z Państwem listownie lub mailowo w ciągu 14 dni roboczych, w celu ustalenia bliższych szczegółów, polegających na ustaleniu strategii sprzedaży oraz na złożeniu zamówienia na testową partię towaru.


Najczęściej zadawane pytania

 1. Czy mój produkt znajduje się w obszarze zainteresowań Mango Media?

  Firma Mango chętnie włącza do swojej oferty produkty z niżej podanych kategorii:

  • Dla domu
  • Kuchnia
  • Zdrowie
  • Uroda
  • Fitness

  Poszukujemy rozwiązań niekonwencjonalnych, funkcjonalnych i nowoczesnych, które w znaczący sposób będą mogły wpłynąć na polepszenie jakość życia naszych klientów.

 2. Czy Mango Media zastrzega sobie wyłączność na sprzedawane produkty?

  Tak, Mango, z uwagi na specyfikę prowadzonej przez siebie działalności, przejmuje pełną wyłączność na sprzedawane przez siebie towary na terenie Polski.

 3. Jak kształtuje się wiekowy oraz demograficzny profil klientów Mango Media?

  Na podstawie przeprowadzonych regularnie przez Mango badań wynika, iż grupa naszych odbiorców jest mocno zróżnicowana i zwykle zależy od profilu prezentowanej oferty. Jednakże częściej (66%) zakupów dokonują kobiety.
  Struktura wiekowa klientów Mango rozkłada się równomiernie w następujących przedziałach:
  Osoby do lat 55 - 60%
  Osoby w wieku 56-70 lat - 30%

 4. Czy na wypadek braku zainteresowania produktem, Mango Media zwraca wcześniej przesłane z formularzem próbki towaru oraz materiały informacyjne?

  Nie, Mango nie odsyła próbek oraz materiałów informacyjnych, ze względu na ich zużycie oraz zniszczenie powstałe w trakcie testowania w dziale audytu.

 5. Czy Mango Media sprzedaje czas antenowy na kanale Mango 24, z przeznaczeniem na reklamy produktów nie będących w ofercie Mango?

  Nie, Mango Media prowadzi sprzedaż czasu antenowego na kanale Mango 24:
  - w ciągu dnia jedynie firmom usługowym z branży bankowej, turystycznej oraz ubezpieczeniowej,
  - w godzinach późno wieczornych (23.00 - 4.00) - liniom erotycznym.

 6. Czy istnieje możliwość zapoznania się z typową umową o współpracy, obowiązującą w Mango Media?

  Nie, Mango Media nie udostępnia wzoru umowy. Negocjacje prowadzone z dostawcami mają charakter indywidualny. Każda umowa jest tworzona osobno, co wynika z bardzo unikalnych cech produktów będących w ofercie Mango Media.

 7. Ile wynosi minimalny zakup ilościowy produktu?

  Mango Media po podpisaniu umowy, dokonuje jednorazowego zakupu w ilości około 300szt towaru, w celu przeprowadzenia sprzedaży testowej. Kolejne zakupy negocjowane są indywidualnie, w zależności od zainteresowania rynkowego produktem i oczywiście jego specyfiki.

 8. Czy Mango Media sprzedaje towary bezpośrednio ze swojego magazynu, czy składa zamówienia na bieżąco u producenta?

  Mango Media sprzedaje tylko towar, który aktualnie znajduje się na magazynie. Producent zobowiązany jest do uzupełnienia towaru w ciągu 14 dni od złożonego zamówienia.

 9. W jakim terminie Mango Media reguluje swoje zobowiązania za zakupiony towar?

  Mango Media reguluje swoje zobowiązania w terminie 7 dni, od dostarczenia towaru.

Masz pytanie?