Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Dlaczego warto zostać członkiem Klubu 5* ?

 
 

1. Prezent przy wstąpieniu do klubu

Wraz z kartą otrzymasz od nas specjalny prezent powitalny o wartości nawet 100 zł! Starannie wybieramy prezenty dla nowych członków klubu, żeby mogli zapoznać się z naszymi produktami od jak najlepszej strony. Wierzymy, że ten prezent przekona Cię do dalszych zakupów w naszym sklepie!

 

2. Oferty Exclusive

A kolejne zakupy to czysta przyjemność. Dzięki karcie Club 5* będziesz mieć dostęp do najlepszych ofert rabatowych i najniższych cen. Poza ofertami dostępnymi dla wszystkich Klientów, zawsze mamy coś specjalnego dla naszych Klubowiczów. Co to takiego? Wystarczy dołączyć do klubu, żeby się o tym przekonać.

 

3. Kupony rabatowe

Przy wstąpieniu do Club 5* otrzymasz od nas 2 kupony rabatowe na kolejne zakupy, każdy o wartości 20 zł. Swój kupon możesz zrealizować już przy zakupach za 200 zł, a obydwa kupony przy zakupach o wartości 400 zł. Członkowie Club 5*, którzy przedłużą swoje członkostwo na kolejny rok, otrzymają aż 4 kupony o łącznej wartości 80 zł. Jak widzisz, robiąc zakupy w Club 5* możesz zaoszczędzić jeszcze więcej!

 

4. Gwarancja satysfakcji

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z zakupionych towarów (a nie będą one nosiły śladów użytkowania), wtedy możesz je odesłać do nas, a my zwrócimy Ci pieniądze. Jako członek Club 5* masz unikalną możliwość zwrotu zakupionych towarów nawet do 60 dni od daty zakupu.

 

5. Bezpłatna dostawa

Będąc z nami w Club 5* masz gwarancję bezpłatnej dostawy kurierem zamówień o wartości od 400 zł. Prosto do domu, szybko i bezpiecznie!

 

6. Zniżki dla całej rodziny

Chcesz skorzystać z darmowej dostawy, ale wartość produktów, które wybrałeś nie przekracza 400 zł? Zaproś do wspólnych zakupów rodzinę! Mama, tata, siostra, brat – Twoi najbliżsi także mogą korzystać z przywilejów karty Club 5*.

 

7. Konkursy

Nie przegap możliwości udziału w konkursach ze wspaniałymi nagrodami, które są organizowane wyłącznie dla członków Club 5*. O najbliższym konkursie poinformujemy Cię wkrótce!

 

8. Bezpłatna infolinia

Każdy Klubowicz ma możliwość korzystania z bezpłatnej infolinii. Zadzwoń do nas, gdy masz pytanie – chętnie odpowiemy. Tel.: 800 803 805.

 

9. Katalog z ofertami specjalnymi

Co 2-3 miesiące otrzymasz od nas drukowany katalog z ofertami specjalnymi! A w nim dodatkowe oferty i promocje!

 

10. Prezentacje na żywo w sklepach stacjonarnych

Jako Klubowicz możesz otrzymywać zaproszenia na specjalne prezentacje produktów w naszych sklepach stacjonarnych. Warto przyjść i poznać nas osobiście! Zapraszamy.

Dokładny regulamin Club 5* dostępny jest TUTAJ.