Aquadon EcoTornado - wodooszczędna słuchawka prysznicowa

Aquadon EcoTornado - wodooszczędna słuchawka prysznicowa to rewolucyjne rozwiązanie dla ekonomicznych i ekologicznych kąpieli. Zintegrowana technologia turbowentylatora zapewnia do 50% większe ciśnienie wody, oszczędzając jednocześnie do 50% wody. Regulator zatrzymania i ciśnienia oraz przegub kulowy 360° dostarczają optymalną swobodę ruchów i komfort użytkowania. Wkład filtrujący usuwa zanieczyszczenia, chroniąc skórę i włosy. Dodatkowo, idealna do pielęgnacji zwierząt. Prosty montaż, uniwersalny gwint. Oszczędzaj pieniądze i chron środowisko już dziś!


Aquadon EcoTornado - wodooszczędna słuchawka prysznicowa


119,99 zł

Wybierz Kolor

  • Niebieski
  • Złoty

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

5 dodatkowych filtrów do Aquadon EcoTornado

Aquadon EcoTornado - wodooszczędna słuchawka prysznicowa

Szybka kąpiel pod prysznicem jest uznawana za ekonomiczniejszą niż w wannie, ponieważ zużywa mniej wody. Jednak i tak generuje za nią rachunki, nie wspominając o ochronie środowiska pod względem jej zużycia. Do tego zakamieniona słuchawka prysznicowa i słabe ciśnienie nie przyspieszają kąpieli. A zanieczyszczenia z wody mogą osadzać się na skórze oraz włosach, i je przesuszać. Czy jest jakiś sposób na te wszystkie niedogodności? Rozwiązaniem jest nowa słuchawka prysznicowa Aquadon EcoTornado. Oszczędza pieniądze, wodę i chroni środowisko.

Słuchawka prysznicowa nowej generacji

Rewolucyjny Aquadon EcoTornado to przyszłość kąpieli pod prysznicem. Łączy imponujące ciśnienie wody z mniejszym jej zużyciem. Dzięki tej słuchawce można odkryć najlepsze i niezrównane doznania oraz wrażenia pod prysznicem! Zanurzyć się w wyjątkowej kąpieli, która oferuje większy komfort i wydajność. Doświadczyć kąpieli z mocniejszym ciśnieniem wody, jednocześnie ją oszczędzając. To idealne połączenie luksusu oraz świadomości ekologicznej!

Praktyczne rozwiązania

Wodooszczędna słuchawka prysznicowa Aquadon EcoTornado charakteryzuje się połączeniem kilku praktycznych i wygodnych rozwiązań. Jej parametry to:

  • Technologia wysokiego ciśnienia turbowentylatora
  • Większe ciśnienie, oszczędność wody i pieniędzy
  • Ochrona środowiska
  • Regulator zatrzymania i ciśnienia
  • Przegub kulowy 360°
  • Wkład filtrujący
  • Uniwersalny gwint

Przyczynia się do ochrony środowiska

Słuchawka prysznicowa Aquadon EcoTornado wykorzystuje technologię wysokiego ciśnienia turbowentylatora. Dzięki innowacyjnemu i pomysłowemu efektowi turbiny, zapewnia silniejsze ciśnienie wody przy mniejszym jej zużyciu. To, w porównaniu do testowanych słuchawek, do 50% wyższe ciśnienie i oszczędność do 50% wody w tym samym czasie. Jej zmniejszone zużycie to oszczędność pieniędzy i ochrona środowiska w jednym. Liczy się każda kropla, a dzięki tej słuchawce można aktywnie przyczynić się do oszczędzania wody.

Tryb oszczędzanie wody

Aquadon EcoTornado posiada inteligentny regulator zatrzymania i ciśnienia. To specjalny tryb oszczędzania wody z ogranicznikiem i regulatorem. Zatrzymuje przepływ oraz utrzymuje ustawioną temperaturę. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby zatrzymać wodę, utrzymując stałą temperaturę. Pozwala to nie tylko oszczędzać wodę, ale także energię. Dodatkowo obracając pokrętłem można regulować przepływ zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Optymalna swoboda ruchów

Wodooszczędna słuchawka prysznicowa ma praktyczny przegub kulowy 360°, który zapewnia maksymalną swobodę ruchów. Daje możliwość elastycznego obracania i odchylania głowicy w górę oraz w dół, i regulacji w dowolnym kierunku. Można ją łatwo obracać, żeby znaleźć idealny kąt natrysku. Cieszyć się wygodnym prysznicem, który dostosowuje się do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo 96 precyzyjnych dysz zapewnia nieporównywalne doznania podczas kąpieli.

Filtr do usuwania zanieczyszczeń 

Wysoce skuteczny, wbudowany wkład filtrujący ma na celu skuteczne usuwanie kamienia i filtrowanie zanieczyszczeń z wody. Zapewnia aksamitnie miękkie uczucie na skórze i włosach po kąpieli. Chroni je przed szkodliwymi osadami, a ponadto pozwala się cieszyć orzeźwiającym prysznicem. Mniej zanieczyszczeń ułatwia również czyszczenie ścian prysznica oraz płytek łazienkowych.

Dla czworonożnych przyjaciół

Wodooszczędna słuchawka prysznicowa Aquadon EcoTornado jest również idealna do pielęgnacji czworonożnych pupili. Dzięki silnemu ciśnieniu wody i elastycznej obsłudze, można dokładnie wyczyścić swojego futrzanego przyjaciela, zapewniając mu przyjemne oraz bezstresowe doświadczenie.

Prosty i wygodny montaż

Słuchawka ma uniwersalny gwint. Jej montaż nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Można ją zainstalować bez problemów i wysiłku, bez żmudnego przykręcania oraz czasochłonnej regulacji. Jest nie tylko łatwa w montażu. Dodatkowo pasuje do wszystkich standardowych i popularnych połączeń węży.

Szczegóły produktu

M35884

Specyfikacja

Wymiary: Długość całkowita: 26,8 cm, Średnica główki prysznica: 8,5 cm
Głębokość głowicy prysznicowej: 4,2 cm, Długość całkowita: 26,8 cm
Średnica główki prysznica: 8,5 cm

Specyficzne kody

ean13
9010041050484

Szybkie porównanie

Produkt
Aquadon EcoTornado - wodooszczędna słuchawka prysznicowa Total Clean środek do mebli i skóry Total Clean - środek do pielęgnacji mebli i skóry Handy Grasp Pro
Dostępność
Cena
119,99 zł
99,00 zł
119,99 zł
Dodatkowe informacje
bez dodatku wosku Wytrzymałość na rozciąganie do 70 kg
Wyróżnione1
Do wszystkich kolorów i tekstur!
Wyróżnione2
Pielęgnuje, impregnuje, chroni.
Wymiary
Średnica główki prysznica: 8,5 cm 30.5cm x 8.5cm x 10.5cm
W zestawie
2 x 250ml Total Clean, 4x gąbka do czyszczenia
4.95 / 5
rating
(18 opini)
Filtruj recenzje
(17)
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Tomasz
Potwierdzony zakup
rating
2024-07-02
5
Bardzo udany produkt.
Wszystkie zalety produktu pokazane w reklamie sprawdziły się już podczas pierwszego użycia. Szczególne wrażenie wywołuje okrężny ruch strumienia wody, wypływającego z słuchawki.
augustynowiczrobert71@gmail.com
Potwierdzony zakup
rating
2024-06-23
5
Słuchawką prysznicowa
Produkt taki jak w reklamie ,bardzo szybka przesyłka.
Elżbieta
Potwierdzony zakup
rating
2024-06-19
5
Słuchawka fajna.Strumień jak z bajki. REWELACJA
Strumień wody jednakowy dla każdego. Zwiększa ciśnienie. Polecam
5/5
Potwierdzony zakup
rating
2024-06-05
5
Meg
Potwierdzony zakup
rating
2024-06-05
5
ArekS
Potwierdzony zakup
rating
2024-05-29
5
Super,,,
Jak w opisie,,, Rewelacyjna,,,
maria
Potwierdzony zakup
rating
2024-05-26
5
Krzysztof
Potwierdzony zakup
rating
2024-05-15
5
Słuchawka
Rewelacja ta słuchawka Eco tornado
Elka
Potwierdzony zakup
rating
2024-05-13
5
Super słuchawka prysznicowa
Szybka dostawa i wszystko zgodne z opisem
Marian
Potwierdzony zakup
rating
2024-04-06
5
  Aquadon EcoTornado - wodooszczędna słuchawka pry
Świetny produkt
Andrzej
Potwierdzony zakup
rating
2024-04-03
5
Fantastyczna!
Coś kapitalnego!
MarKo51
Potwierdzony zakup
rating
2024-03-23
5
Bardzo dobry produkt
Barbara
Potwierdzony zakup
rating
2024-03-21
4
Słuchawka prysznicowa
Najlepsza jest możliwość regulowania strumienia wody - silnym strumieniem można robić masaż wodny. Jeden punkt odejmuję, gdyż niestety podczas mycia zdarza się, że zmienia się temperatura wody.
Maryna
Potwierdzony zakup
rating
2024-03-21
5
Wlod
Potwierdzony zakup
rating
2024-03-08
5
Adalbert
Potwierdzony zakup
rating
2024-03-04
5
Marek
Potwierdzony zakup
rating
2024-03-01
5
Gość
Potwierdzony zakup
rating
2024-02-27
5
Słuchawka prysznicowa
Świetny gadżet , niedrogi , zgodny z opisem , dobre ciśnienie wody