Blender kielichowy Nutrimax 1000 W

Nutri Blender kielichowy NutriMax jest prosty i bezpieczny w użytkowaniu oraz czyszczeniu. Wyjmowane elementy można myć w zmywarce. Nowoczesny design świetnie prezentuje się w każdej kuchni. 


Blender kielichowy Nutrimax 1000 W

Model: PT2002V4SILVERVDEEU7

299,99 zł

Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Wygodny i bezpieczny NutriMax

Nutri Blender kielichowy niemieckiej marki Petra NutriMax o mocy 1000 W to urządzenie kuchenne, dzięki któremu można przygotować różne napoje, koktajle, drinki, zupy, pesto i inne rzeczy. Jest przystosowany do:

  • miksowania,
  • rozdrabniania, 
  • krojenia, 
  • mielenia, 
  • ucierania, 
  • kruszenia lodu.

Jest idealny do rozdrabniania bardzo wielu produktów. Dzięki różnym dostępnym funkcjom, można dostosować parametry pracy do potrzeb.

Moc i zdrowie NutriMax

Blender NutriMax posiada unikalne, wielofunkcyjne i wszechstronne ostrze, przeznaczone do uwalniania witamin oraz składników odżywczych. Jest więc efektywnym ekstraktorem ich mocy. Ostrze w połączeniu z dużą mocą silnika dobrze radzi sobie z rozdrabnianiem nawet skórek, łodyg i ziaren, wydobywając z nich wartości odżywcze. Z łatwością mona przygotować pożywne koktajle typu superfood oraz zdrowe i pyszne soki. Efektywna praca oraz duża wydajność ułatwiają i przyspieszają przygotowywanie napojów oraz posiłków.

Duże pojemniki

Blender Petra NutriMax w zestawie posiada dwa pojemniki do blendowania o pojemności 1 litra i 800 ml oraz pokrywki do picia i przechowywania. Pokrywki utrzymują świeżość i ułatwiają picie koktajli. Pojemniki są wolne od szkodliwego Bisfenolu A, czyli BPA. Wielofunkcyjna nasadka noża szybko i łatwo tnie owoce oraz warzywa, zapewniając gładką konsystencję. Można ją zdjąć w celu łatwego czyszczenia.Zobacz film

Szczegóły produktu

PT2002V4SILVERVDEEU7

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: 3 lata gwarancji od producenta
Moc [W]: 1000 W
Wymiary: 15x15x21 cm
W zestawie: baza z silnikiem, ostrze ekstrakcyjne, 2 kielichy 0,8 i 1 l, 2 pokrywki
Pojemność [l]: 1 l
Kolor: srebrny

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.