Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Mango marką Studio Moderna

Z przyjemnością zawiadamiamy, że od 1 sierpnia 2017 r. Mango-Media Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zyskała właściciela większościowego, którym zostało Studio Moderna Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Tym samym Mango-Media Sp. z o.o. stało się częścią Grupy Studio Moderna.

Dokonana zmiana w żaden sposób nie wpływa na zakres świadczonych dotychczas usług na rzecz klientów obu spółek.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniem swoich Klientów, tworząc, inspirując innych, po 20 latach działalności na rynku marka Mango stała się numerem jeden w branży telezakupowej, a jej rozpoznawalność na rynku wrosła do 70%.

Od lat niezmiennie oferujemy bogaty i wartościowy asortyment, by móc towarzyszyć Państwu w kuchni, na spacerze, w ogrodzie lub w domowej siłowni – ułatwiając i uprzyjemniając Państwa życie na co dzień.

W wyniku akwizycji firmy Mango-Media Sp. z o.o. marka Mango została dołączona do portfolio firmy Studio Moderna Polska i wraz z pozostałymi markami: Dormeo, Delimano, Rovus, Wellneo, Walkmaxx buduje nowy omnichannelowy model biznesowy.

Teraz nasze produkty znajdziecie Państwo na stronach internetowych www.topshop.pl i www.mango.pl, a także w sklepach stacjonarnych Mango oraz Top Shop.

Dyrekcja Mango-Media

x
Zadzwoń i zamów 22 548 65 69

Masz pytanie lub chcesz złożyć zamówienie? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji.

Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.