Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Miłość i związki

 • Jak zmusić męża do prac domowych?

  Jak zmusić męża do prac domowych?

  Chaos zaczyna się zaraz po powrocie z pracy: idziesz na zakupy, odbierasz dzieci ze szkoły, robisz obiad, sprzątasz, zajmujesz się dziećmi, a on cały czas kręci się po domu lub co gorsza, leży na kanapie… Najwyższa pora na zmiany! 

   

  Czytaj więcej 
 • Jak ocenić faceta po kawie, którą pije?

  Jak ocenić faceta po kawie, którą pije?

  Prawdopodobnie już słyszałaś, że mężczyznę można ocenić na podstawie jego relacji z matką. Problem w tym, że na początku zwykle jej nie znasz. Podpowiemy Ci więc, jak go ocenić na pierwszej randce… Wystarczy, że wybierzecie się razem na kawę! 

  Czytaj więcej 
 • Czy to jest dobry kandydat… na męża?

  Czy to jest dobry kandydat… na męża?

  Czujesz, że już najwyższy czas się ustabilizować, lecz nie wiesz, czego możesz oczekiwać od swojego partnera? Nie na każdego faceta warto czekać… bo można się zestarzeć i niczego nie doczekać! Niektórzy mężczyźni odwlekają podjęcie decyzji o ślubie w nieskończoność, ponieważ tak naprawdę nie chcą nakładać na siebie obowiązku troszczenia się o rodzinę. Przecztaj zatem, na kogo warto poczekać, a na kogo nie!

  Czytaj więcej 
 • Co takiego kobiety nie rozumieją w mężczyznach?

  Co takiego kobiety nie rozumieją w mężczyznach?

  On potrafi bawić się przez cały dzień na komputerze lub nie wypuszczać przez kilka godzin z rąk pilota od telewizora. W tym samym czasie w kuchni piętrzy się stos w koszu do śmieci, a pies już zaczyna wyć w oczekiwaniu na spacer. Jednak on zdaje się tego nie widzieć. Taki stan spraw w domu potrafi doprowadzić do szału nawet łagodną kobietę… dlaczego tak się dzieje? Sprawdź, jaka jest na to rada!

  Czytaj więcej 
 • Masz randkę? Obserwuj ją/jego przy stole!

  Masz randkę? Obserwuj ją/jego przy stole!

  Czy wiesz, że … dziewczyny, które na obiad zamawiają tylko sałatkę, z reguły są stale na diecie i bywają nieznośne dla otoczenia? A mężczyźni, którzy na późną kolację życzą sobie dwudaniowy zestaw z przystawką, prawdopodobnie tego samego będą oczekiwać od przyszłej żony. Co jeszcze możesz się dowiedzieć o nim/o niej na podstawie zawartości talerza?

  Czytaj więcej 
 • Czy wiesz, że kobiety oceniają facetów po butach?

  Czy wiesz, że kobiety oceniają facetów po butach?

  Starasz się podobać kobietom – chcesz, by za Tobą szalały! Czy przyszło Ci kiedyś do głowy, że one oceniają Cię po Twoich butach? Tak, dobrze widzisz - po butach! Przeczytaj, co kobiety sądzą o facetach, którzy chodzą w butach sportowych, w sandałach, w butach mocno wypolerowanych…

  Czytaj więcej