Nowoczesne okulary przeciwsłoneczne NuVue Glasses. Posiadają soczewki polaryzacyjne z filtrem UV 400. Dostosowują przyciemnienie do pory dnia i natężenia światła. Ich modny kształt sprawia, że pasują niemal każdemu. Okulary posiadają unikalną adaptacyjną technologię fotochromową. Można je nosić wewnątrz budynku oraz na zewnątrz. Zestaw się składa z dwóch par okularów.

NuVue Glasses zestaw okularów

Model: NUVUESG

119,99 zł

Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Ostre światło słoneczne i szkodliwe promieniowanie UV to główne powody noszenia okularów przeciwsłonecznych. Niestety przez niektóre z nich ciężko jest widzieć wszystko wyraźnie, a denerwujące odbicia pogarszają jakość widzenia. Podczas aktywności na zewnątrz okulary mogą też spadać i się niszczyć.

Wchodząc do pomieszczeń irytuje konieczność zdejmowania okularów. Czy jest na to wszystko jakiś sposób? Okazuje się, że wystarczy zaopatrzyć się w innowacyjne okulary przeciwsłoneczne, z odpowiednimi właściwościami.

Wyraźne
widzenie

Innowacyjne i oryginalne NuVue Glasses to okulary przeciwsłoneczne, przez które widać wyraźnie i w dodatku bez denerwujących odbić.

Blokując światło na zewnątrz sprawiają, że wszystko wygląda ciemniej, choć wyraźnie. Są bardzo wygodne i można je nosić przez cały dzień, pochmurny lub słoneczny, ale też w pomieszczeniach. Stają się automatycznie ciemniejsze lub jaśniejsze i wyraźniejsze, w zależności od poziomu światła.

Unikalna
innowacja

Okulary NuVue Glasss posiadają adaptacyjną technologię fotochromową, dzięki której można je nosić cały czas zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Mają inteligentne soczewki, które dostosowują się do światła otoczenia. Stają się ciemniejsze na słońcu oferując lepszy poziom widzenia, bez konieczności regulowania czegokolwiek.

Nie potrzeba ich też zdejmować wchodząc do pomieszczeń. Soczewki zmieniają kolor na jasny w pomieszczeniach lub w warunkach słabego oświetlenia, aby zapewnić wyraźne widzenie bez zdejmowania okularów.

Spolaryzowane soczewki

Okulary przeciwsłoneczne NuVue posiadają spolaryzowane soczewki z ochroną UV 400, która pomaga blokować niebezpieczne promienie UVA i UVB. Redukuje przy tym połysk i rozmycie, dzięki czemu wszystko wygląda jaśniej i ostrzej.

Spędzając nawet wiele godzin na zewnątrz, można mieć wyraźniejsze widzenie oraz dostrzegać bardziej intensywne, żywe i ostrzejsze kolory, chroniąc jednocześnie swoje oczy przed promieniami ultrafioletowymi. Bez obawy o ograniczenie widzenia i bez utraty ochrony UV400.

Przez
cały dzień

Soczewki płynnie dostosowując się do otoczenia zawsze oferują wyraźny i ulepszony poziom widzenia. Bez obciążania i nadwyrężania oczu oraz bez konieczności ciągłego zakładania i zdejmowania okularów w zależności od warunków oświetleniowych wokół.

Można je nosić stale i przez cały dzień. Są szczególnie przydatne podczas prowadzenia samochodu oraz wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, uprawiania sportów takich jak jazda na rowerze, wędkowanie, bieganie lub po prostu spędzania dnia na basenie lub plaży.

Wygodne
i stylowe

Okulary NuVue mają elegancką i nowoczesną oprawę, która jest wygodna i lekka, a także zaprojektowana tak, aby pasowała do wszystkich kształtów twarzy, dla mężczyzn i kobiet. Mają też regulowany system zaczepów na uszy, który pozwala na bezpieczne przymocowanie okularów i zawsze utrzymuje je pewnie na twarzy.

Dzięki temu można cieszyć się codziennymi czynnościami oraz aktywnościami bez obawy, że okulary spadną z twarzy i zostaną zadrapane lub złamane. Wystarczy je założyć i dopasować końcówkę oprawki do tylnej ucha, aby nosić je bezpiecznie i wygodnie.

Specjalnie
dla kierowców

Do okularów NuVue Glasses w gratisie są także okulary Drive Vision specjalnie dla kierowców. Mają żółte soczewki polaryzacyjne z ochroną UV 400, i są specjalnie zaprojektowane tak, aby poprawić jasność widzenia.

Dzięki temu wszystko widać łatwiej oraz bardziej szczegółowo podczas jazdy samochodem. Można widzieć jaśniej, nawet w warunkach słabego oświetlenia, takich jak zachód, ale też wschód słońca oraz w pochmurne dni. Także posiadają system mocowania do uszu. W komplecie do zestawu są także:

  • 2 stylowe etui na okulary.
  • 2 ściereczki do czyszczenia okularów z mikrowłóknami.

Szczegóły produktu

NUVUESG

Szybkie porównanie

Produkt
NuVue Glasses zestaw okularów Kapcie Confort Gel Premium - niebieskie Kapcie Confort Gel Premium - brązowe
Dostępność
Cena
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
Dodatkowe informacje
S: 35-37 M: 38-39 L: 40-42 XL: 43-45 S: 35-37 M: 38-39 L: 40-42 XL: 43-45

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.