• Obecnie brak na stanie
Multitool 360 narzędzie wielofunkcyjne

Bardzo często zdarzają się sytuacje, że nagle potrzeba coś przykręcić lub dokręcić. Niestety śrubki i nakrętki mają różną wielkość, więc trzeba szukać odpowiedniego narzędzia. Nie każdy ma zestawy majsterkowicza i wkrętarki, a zwykły śrubokręt może nie wystarczyć. Rozwiązaniem każdej sytuacji jest wielofunkcyjne narzędzie Mutlitool 360.


Multitool 360 narzędzie wielofunkcyjne

Model: MT360

119,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Kilka narzędzi w jednym

Mutlitool 360 to uniwersalny klucz, który zastępuje większą ilość narzędzi. Dzięki temu, że można go regulować, jednym ruchem i bez najmniejszego problemu przykręca, dokręca i odkręca wszystkie rodzaje śrub i nakrętek. Z powodzeniem zastąpi wkrętarki, klucze i śrubokręty o różnej wielkości. Koniec ze stertą narzędzi, bałaganem lub pożyczaniem narzędzi. Koniec z ich dopasowywaniem i wyborem odpowiedniego rozmiaru. To jedyne narzędzie, jakiego kiedykolwiek można potrzebować.

Wielofunkcyjne narzędzie zastępujące inne

Multiool 360 to narzędzie wielofunkcyjne, które pokonuje wszystkie inne klasyczne narzędzia. To znacznie więcej niż zwykły klucz:

 • 48 różnych narzędzi w jednym,
 • obrotowa głowica 360° 
 • średnica na wyciągnięcie ręki,
 • wkręcanie i wykręcanie,
 • ząbkowana rurkowa konstrukcja,
 • dopasuje się do każdej głowicy,
 • nie zsuwa się z główki śrubek,
 • do niewygodnych narożników,
 • różne kąty przykręcania,
 • najmocniejsze dokręcanie śrub,
 • antypoślizgowy uchwyt gumowy.

Skuteczne narzędzie

Narzędzie wielofunkcyjne Multitool 360 jest wykonane z bardzo odpornego stopu stali. Jest mocny i wytrzymały. Multitool 360 jest praktyczny i poręczny, można zabrać go ze sobą wszędzie. To wydajne narzędzie pozwoli każdemu zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. Zamiast zatrudniać kogoś do wykonania usługi, można łatwo i szybko to zrobić samemu. Można łatwo dokręcać i odkręcać, błyskawicznie zmieniać rozmiar i regulować każdą śrubę szybkim ruchem.

Narzędzie do wielu zadań

Nie każdy jest majsterkowiczem i ma różne narzędzia do różnych zadań. A nawet jeśli tak, to i tak trzeba tracić czas na szukanie odpowiednich. Śrubki i nakrętki mają różną wielkość i wymagają użycia innych narzędzi. Wkrętarki, klucze i śrubokręty jednak się przydają, gdy trzeba coś przykręcić, dokręcić czy odkręcić. Jeśli nie mamy potrzebnych narzędzi, trzeba je kupować lub pożyczać, albo zamawiać wykonawcę usługi. Jak oszczędzić czas i pieniądze? Odpowiedzią jest rewelacyjne narzędzie uniwersalne Mutlitool 360.

Z powodzeniem zastąpi kilka różnych narzędzi, ponieważ przykręca, dokręca i odkręca różne rodzaje śrub i nakrętek. Dzieje się tak dzięki temu, że jest regulowany. Bez potrzeby trzymania wielu narzędzi, można wykonać wiele zadań przy użyciu jednego narzędzia. Mutlitool 360 to aż 48 różnych narzędzi zamkniętych w jednym. Bez problemu, łatwo i szybko, błyskawicznie i jednym ruchem można zmienić rozmiar klucza za pomocą obrotowej głowicy 360°, która pozwala kliknięciem przejść z jednego rozmiaru na drugi. Od razu można uzyskać potrzebną średnicę. To wielozadaniowe, uniwersalne, wydajne i łatwe w użyciu narzędzie. Posiada wszystkie rozmiary śrub, jakie można sobie wyobrazić.

Idealne dopasowanie do śrub

Narzędzie dostosowuje się do każdej główki, ponieważ ma regulowaną rurę zębatą. Dzięki temu idealnie dopasowuje się do śrub, umożliwiając ich maksymalne dokręcenie. Dodatkowo w przeciwieństwie do zwykłych śrubokrętów, nie zsuwa się z główek śrubek. Narzędzie Multitool 360 ma antypoślizgowy gumowy uchwyt, dzięki czemu jest wygodne i bezpieczne w użytkowaniu.

Multiool 360 to narzędzie wielofunkcyjne, które poradzi sobie z każdymi trudnościami, także niewygodnymi kątami, do każdego się dostosuje. Nie tylko dobrze dopasowuje się do nakrętki i śruby, ale może być także używane pod kątami 0o, 45o, a nawet 90o i pokonywać wszelkie przeszkody. Wkręcanie i wykręcanie odbywa się bez wysiłku i szybko. Żadnym innym narzędziem nie da się tak mocno dokręcić śrub.

Solidne narzędzie wielofunkcyjne

Profesjonalne narzędzie Multitool 360 zostało wykonane z bardzo mocnego, wytrzymałego i ultraodpornego stopu stali. To narzędzie, które sprawdzi się w każdych warunkach. Jest poręcze i praktyczne, dzięki czemu można zabrać je ze sobą wszędzie. Sprawdzi się do wyregulowania roweru, przy awarii w samochodzie, do naprawy hulajnogi czy przykręcenia półki i skręcenia mebli. Bez konieczności używania wielu różnych narzędzi. Odkładania i wybierania kolejnego, odpowiedniego rozmiaru. Szybki ruch i rozmiar narzędzia zmieniony, można działać dalej bez zbędnych przerw, oszczędzając czas i pieniądze.

Mutlitool 360 jest idealny do wszelkiego rodzaju prac związanych z majsterkowaniem: Hydraulika, stolarka, maszyny i prace mechaniczne. To wielofunkcyjne narzędzie poradzi sobie z nimi wszystkimi. Dzięki niemu łatwo się dokręca i odkręca, błyskawicznie zmienia rozmiar i reguluje każdą śrubę jednym ruchem. To wyjątkowo praktyczne i przydatne narzędzie, z którym każdy poradzi sobie z różnymi zadaniami.

Szczegóły produktu

MT360

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: 4 regulowane nasadki
obrotowa głowica
Funkcje dodatkowe: 48 różnych narzędzi w jednym

Szybkie porównanie

Produkt
Multitool 360 narzędzie wielofunkcyjne Multitool 360 narzędzie wielofunkcyjne Aquadon EcoTornado - wodooszczędna słuchawka prysznicowa Panta Safe Light lampa bezpieczeństwa Panta Safe Light lampa bezpieczeństwa
Dostępność
Cena
119,99 zł
119,99 zł
139,99 zł
Moc maksymalna
450 lumenów
Dodatkowe informacje
obrotowa głowica głowica obrotowa 360°
Wyróżnione1
48 różnych narzędzi w jednym! Energooszczędne diody LED
Wyróżnione2
Obrotowa głowica 360º Wykrywanie pory dnia
Wyróżnione3
Uniwersalne zastosowanie Nawet 3000 włączeń na jednym zestawie baterii
Wymiary
Średnica główki prysznica: 8,5 cm
Funkcje dodatkowe
48 różnych narzędzi w jednym wykrywanie pory dnia
Czujniki
czujnik ruchu
Typ baterii
LR20
Czas pracy
nawet 3000 włączeń na jednym zestawie baterii
Typ światła / Rodzaj diody
energooszczędne diody LED

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.