Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Skuteczne odchudzanie

 • W jaki sposób elektrostymulacja mięśni poprawia kondycję?

  W jaki sposób elektrostymulacja mięśni poprawia kondycję?

  Elektryczna stymulacja mięśni (EMS) to innowacyjna technologia, która wykorzystuje impulsy elektryczne, aby pobudzić skurcze mięśni. Brzmi ciekawie, ale w jaki sposób technologia ta pomaga poprawić kondycję? Oto 9 powodów, dla których warto zaprzyjaźnić się z elektrostymulatorem.

  Czytaj więcej 
 • Czy późne obiady tuczą?

  Czy późne obiady tuczą?

  Ile razy słyszałeś, że jedzenie obiadów wieczorem sprawi, że szybko przybierzesz na wadze? Niemal każda dieta zakazuje jedzenia po godzinie 18. Co ma jednak zrobić człowiek, który wraca z pracy do domu wieczorem? Oto 3 przydatne rady.

  Czytaj więcej 
 • Dieta szybko spalająca tłuszcz

  Dieta szybko spalająca tłuszcz

  Większość ludzi szczerze nienawidzi jakichkolwiek diet, a dzieje się tak dlatego, że potrawy, które muszą spożywać, są z ich punktu widzenia niejadalne. Czy tak być musi? Otóż wcale nie! Przedstawiamy Ci bardzo prosty program dietetyczny, który pozwoli Ci choć częściowo wybrać to, co lubisz jeść, a mimo tego szybko i bezpiecznie schudniesz.

  Czytaj więcej 
 • Pyszne dania z ryb

  Pyszne dania z ryb

  Chcesz jeść więcej ryb ze względów zdrowotnych, ale nie masz pomysłu, jak je szybko i smacznie przygotować? Poniżej znajdziesz 3 przepisy na dania z ryb, które z łatwością wypróbujesz w swojej kuchni!

  Czytaj więcej 
 • Masz wilczy apetyt? Oto 6 sprytnych trików na głod

  Masz wilczy apetyt? Oto 6 sprytnych trików na głod

  Udowodniono, że gdy jest się na diecie, natrętne myśli o jedzeniu zdarzają się dużo częściej niż normalnie. Tak działa efekt zakazanego jabłka – im bardziej się opieramy, tym słabsza staje się nasza wola. Jak więc pokonać tego niewidzialnego wroga: własny, wilczy apetyt? Poznaj 6 sprytnych trików na głód!

  Czytaj więcej