Mop 2 w 1 ze spryskiwaczem

Mop płaski 2w1 ze spryskiwaczem z dwuczęściowym drążkiem i pojemnikiem na wodę.


Mop 2 w 1 ze spryskiwaczem

Model: CL1001

119,99 zł

Czas wysyłki 48h (dni rob.)
3 osoby oglądają ten produkt

Mop płaski 2w1 ze spryskiwaczem

Mycie podłóg zwykle kojarzy się z noszeniem ciężkich wiader czy pojemników i niezbyt wygodnym wyciskaniem zwykłych mopów. Jest to mało praktyczne oraz czasochłonne. Jak ułatwić sobie sprzątanie? Odpowiedzią jest mop ze spryskiwaczem 2w1.

Spray mop wygląda jak tradycyjny mop płaski, ma jednak dozownik na wodę z detergentem, który spryskuje płynem podłogę, a ściereczka myje ją i osusza. Mycie podłóg bez przygotowywania wiaderka, schylania się, ściągania, moczenia, płukania i wyciskania ściereczki jest wyjątkowo szybkie oraz komfortowe.

Jest to idealny i uniwersalny sprzęt do mycia oraz pielęgnacji podłóg każdego rodzaju. Mopem ze spryskiwaczem można umyć zarówno panele, gres, ceramikę, szkło, kamień, marmur czy granit, a dzięki dozownikowi nawet parkiety i podłogi drewniane. To sprytny pomysł na porządki w domu, nie ma obaw o wyprężanie się paneli czy drewna, rozlanie wody lub złe wyciśnięcie mopa.

Spray mop - działanie

Jak działa mop ze spryskiwaczem? Wystarczy do pojemnika wlać wodę ze środkiem czyszczącym czy nawet ulubionym olejkiem zapachowym, spryskać podłogę przed mopem i szybko, łatwo oraz wygodnie myć podłogi. Pojemnik umieszczony jest na drążku, przyciskiem lub dźwignią włącza się pompkę i spryskuje podłogę. Ściereczki umieszczone na dole mopa pozwalają na równomierne rozprowadzenie płynu na czyszczonej podłodze, usuwają zabrudzenia i zbierają wodę. Zwykle mopy z dozownikiem mają wymienne ściereczki lub ściągaczki.

Spray mop – czy warto go kupić?

Mop ze spryskiwaczem jest bardzo wygodny w użyciu, to świetne rozwiązanie do mycia podłóg w całym domu, szybkiego przetarcia podłogi czy zmycia małych plam. Sprawne, szybkie i skuteczne porządki to zalety spray mopa. Jaki mop ze spryskiwaczem kupić?

Jaki mop ze spryskiwaczem wybrać?

Prezentowany mop 2w1 z dozownikiem jest wielofunkcyjny i ma kompaktowy rozmiar ułatwiający przechowywanie. To idealny sprzęt do mycia podłóg zarówno do małych mieszkań jak i dużych domów. Wyprofilowany, ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodę użytkowania i ułatwia codzienne sprzątanie. Płaski mop na obrotowym uchwycie jest wykonany z mikrofibry i mocowany na rzep, co umożliwia szybką wymianę ścierki, w komplecie znajduje się zapasowa. Funkcja obrotowa pozwala na dotarcie mopem ze spryskiwaczem nawet w trudno dostępne miejsca.

Czy warto go kupić spray mop ze spryskiwaczem? Mycie podłóg mopem 2w1 z dozownikiem to komfort i szybkość oraz łatwe i przyjemne sprzątanie. Jest to skuteczny, a także sprawdzony sposób na umycie podłogi i to każdego rodzaju.

Ściereczka do mopa

Ściereczka ma rozmiar 43 x 14,5 cm, wymienna podwójna ściągaczka 38,5 x 11,5 cm. Ścierki z mikrowłókien zapewniają dokładne czyszczenie podłóg oraz idealne wytarcie bez smug i zarysowań. Drążek jest dwuczęściowy, ma 120 cm i haczyk do zawieszenia. Zbiornik na wodę ze środkiem czyszczącym ma pojemność 600 ml, co pozwala jednorazowo, bez konieczności przerywania pracy i uzupełniania umyć dużą powierzchnię.

Mop 2w1 CL1001 - cechy:

  • Mop płaski 2w1 ze spryskiwaczem
  • Wymienna podwójna ściągaczka o wymiarach 38.5 x 11.5cm
  • Płaski mop wykonany z mikrofibry o wymiarach 43 x 14.5cm
  • Obrotowy uchwyt
  • Zbiornik na płyn czyszczący o pojemości 600ml
  • Dwuczęściowy drążek o długości 120cm
  • Haczyk do zawieszenia
  • Dodatkowa ścierka z mikrofibry
  • Waga: 0.79kg

Szczegóły produktu

CL1001

Specyfikacja

Waga netto: 0,79 kg
Wykonanie: ścierka: mikrofibra
Wymiary: 43x14,5 cm
wymienna ściągaczka: 38,5 x 11,5 cm
W zestawie: Dwuczęściowy drążek - 120 cm
Haczyk do zawieszenia
Podwójna ściągaczka
Zapasowa ścierka z mikrofibry
Pojemność zbiornika na wodę: 600 ml

Szybkie porównanie

Produkt
Mop 2 w 1 ze spryskiwaczem Mop 2 w 1 ze spryskiwaczem Grease Police płyn do usuwania zabrudzeń New Flat Mop z wyciskaczem
Dostępność
Cena
119,99 zł
139,99 zł 119,99 zł
139,99 zł
Waga netto
0,79 kg
Wyróżnione1
Płaski mop na obrotowym uchwycie
Wyróżnione2
Wymienna podwójna ściągaczka
Wyróżnione3
Dokładnie czyszcząca ścierka z mikrowłókien
Wykonanie
ścierka: mikrofibra
Wymiary
wymienna ściągaczka: 38,5 x 11,5 cm wysokość trzonka - 125 cm
W zestawie
Podwójna ściągaczka 1 płyn Grease Police + 1 płyn Grease Police Gratis (razem 2 płyny) oraz ściereczka z mikrofibry 1 nakładka z mikrofibry + 1 nakładka GRATIS
Pojemność [l]
7 l
Pojemność [ml]
500 ml
Pojemność zbiornika na wodę
600 ml
Waga
1,1 kg

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.