Livington Multiscrubber – myjka bezprzewodowa

Czyszczenie podłóg i innych powierzchni jest nie tylko męczące i trudne, do tego trzeba obchodzić się z chemicznymi detergentami. Prace domowe zajmują wiele godzin, a mimo to nie wszystko jest posprzątane i tak często bolą plecy. Czy można szorować różne powierzchnie łatwo, bez wysiłku, szybko i wygodnie? Z myjką bezprzewodową Livingtom Multiscrubber jest to możliwe w mgnieniu oka!

W zestawie otrzymasz nakładkę z mikrofibry i nakładkę z nylonu


Livington Multiscrubber – myjka bezprzewodowa

Model: LMS

259,99 zł

Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Urządzenie do czyszczenia podłóg i twardych nawierzchni

Bezprzewodowa myjka elektryczna Livington Multiscrubber jest pomysłowa i bezkonkurencyjna. Automatycznie czyści, szoruje i poleruje z niewiarygodną prędkością 1500 wibracji na minutę. Rozpuszcza każdy rodzaj brudu i zaschniętych plam, z rewelacyjną łatwością w ciągu kilku sekund, dzięki czemu wykona całą pracę za nas! Livington Multiscrubber zamienia dom w higienicznie czystą oazę dobrego samopoczucia i relaksu. Co więcej, skraca czas sprzątania do absolutnego minimum. To najszybszy, najdokładniejszy i najłatwiejszy sposób czyszczenia!

Myjka elektryczna

Livington Multiscrubber nadaje się do czyszczenia okien, podłóg oraz innych twardych nawierzchni jak:

 • płytki,
 • parkiet,
 • drewno,
 • szkło,
 • metal,
 • plastik,
 • ceramika,
 • kamień.

CO WYCZYŚCISZ Z MULTISCRUBBEREM?

To idealna myjka bezprzewodowa do użytku domowego i na zewnątrz. Teleskopowy, dołączany drążek ma duży zasięg, sięga wszędzie i pozwala komfortowo czyścić bez klękania i schylania się. Multiscrubber jest wyjątkowo lekki, z łatwością mona go obsługiwać jedną ręką. Myjka ma dwie proste do wymiany nakładki, które mogą służyć do:

 • Nakładka nylonowa do czyszczenia płyty kuchennej, płytek lub całej łazienki.
 • Nakładka z mikrofibry jest przeznaczona do delikatnych powierzchni. Do szybkiego czyszczenia luster, szyb, a nawet samochodu.

Wszystkie nakładki można łatwo wyprać w pralce.  

Szorowanie bez detergentów

Dzięki myjce Livington Multiscrubbe, ogranicza się zużycie szkodliwych środków czyszczących do ułamkowej ilości, lub w niektórych przypadkach w ogóle ich nie trzeba ich używać. Jest to korzystne nie tylko dla środowiska i budżetu domowego, ale także dla zdrowia na dłuższą metę. Wszechstronny zakres zastosowań myjki akumulatorowej Microscrubber to między innymi:

 • kuchnia,
 • pokoje i podłogi,
 • łazienka,
 • toaleta,
 • foyer,
 • baseny,
 • płytki,
 • i wiele więcej.

Ta lekka, akumulatorowa myjka z mocą wibracji poradzi sobie z każdym wyzwaniem łatwiej, lepiej i w czasie krótszym o ponad połowę. Wykona za nas całe szorowanie zapewniając więcej czasu wolnego! Wszystko, co trzeba zrobić, to nacisnąć przycisk, kierować nim i patrzeć, jak brud znika i pojawia się blask. 

Wielofunkcyjna myjka akumulatorowa Livington Multiscrubber

Mycie podłóg oraz różnych powierzchni to zwykle niezbyt lubiane, ale niezbędne zajęcie. Wszystko trwa długo, uporczywe plamy i zabrudzenia trzeba szorować. Jest to męczące, a do tego chemiczne detergenty nie służą zdrowiu i środowisku. Jak uprościć sobie codzienne porządki i czyścić powierzchnie szybko, łatwo i bez wysiłku? Rozwiązaniem jest pomysłowa i bezkonkurencyjna myjka bezprzewodowa Livington Multiscrubber. To myjka, która wykonuje za nas całą pracę!

Urządzenie pracuje z niewiarygodną prędkością i ogromną skutecznością 1500 wibracji na minutę, więc wszelkie zabrudzenia znikają w o połowę krótszym czasie. Dzięki takiej sile czyszczenia automatycznie szoruje, czyści i poleruje, radząc sobie z każdym rodzajem plam oraz brudu i wszystkimi uporczywymi zabrudzeniami. Rozpuszcza je łatwo nawet w ciągu kilku sekund. Także irytujące osady z mydła, a nawet trudny do usunięcia kamień wapienny.

Krótsze sprzątanie

Myjka zostawia dom higienicznie czystą przestrzenią. Czas poświęcany na sprzątanie znacznie się skraca i jest to jedynie niezbędne minimum. Multiscrubber oszczędza dużo czasu i wysiłku. lekko czyści zarówno duże, jak i małe powierzchnie. Bezprzewodowa myjka wykona za nas całą mozolną, wyczerpującą i brudną pracę podczas sprzątania. To lśniąco czysty dom, bez potu i bolących pleców, w którym można czuć się komfortowo. Pracochłonne i ręczne szorowanie w końcu należy do przeszłości, podobnie jak gąbki do czyszczenia, które są pełne bakterii. Rocznie można oszczędzić mnóstwo pieniędzy, wydawanych na chemiczne środki czyszczące, jednorazowe gąbki i ścierki do czyszczenia.

Urządzenie do czyszczenia różnych nawierzchni

Co można wyczyścić myjką bezprzewodową Livington Multiscrubber? Twarde powierzchnie, wszystkie podłogi i okna, drzwi, lustra, blaty kuchenne, kuchenki i zlewozmywaki, brodziki, armaturę, piekarniki, meble ogrodowe, baseny, samochody i wiele innych nawierzchni. Urządzenie idealnie wyczyści drewno, płytki, szkło, ceramikę, metal, plastik i kamień. Uniwersalne zastosowanie sprawia, że ta myjka świetnie nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. EasySwitchSystem może być używany ręcznie lub za pomocą drążka teleskopowego.

Może być obracany o 180 ° w celu elastycznej pracy, a ergonomiczny kształt idealnie dopasowuje się do dłoni. Praktyczny drążek wysuwany do 105 cm jest wygodny dla pleców i kolan. Dołączany drążek dotrze wszędzie, ponieważ ma bardzo duży zasięg.

Nie potrzeba się schylać i męczyć pleców żeby szorować, a ręce pozostają czyste. Dodatkowo do obsługi myjki wystarczy zaledwie jedna ręka, gdyż jest niezwykle lekka i łatwa w użyciu, nadaje się nawet do prac nad głową.

Dwie nakładki myjące sprawdzą się do różnych powierzchni i zabrudzeń. Nakładka nylonowa do czyszczenia twardych powierzchni i nakładka z mikrofibry do delikatniejszych. Co ważne, nakładki można prać w pralce.

Bezprzewodowa myjka akumulatorowa 

Najczęściej do czyszczenia myjką bezprzewodową Livington Multiscrubber nie potrzeba stosować detergentów, czyli szkodliwych środków do czyszczenia. Niekiedy potrzebne jest ich użycie, ale w minimalnej ilości. Jest to ekonomiczne, a do tego korzystne dla zdrowia i środowiska.

Bezprzewodowa myjka jest zasilana bateryjnie. To zapewnia niezwykłą elastyczność użytkowania dzięki akumulatorowi. Nie potrzeba kupować drogich baterii ani kłopotać się z irytującymi przedłużaczami. Urządzenie jest wyposażone w najnowszą technologię baterii o długiej żywotności. Wystarczy podłączyć do gniazdka elektrycznego, aby go naładować. 

Livington Multiscrubber to pomysłowa, lekka, akumulatorowa myjka z mocą wibracji, która poradzi sobie z każdym wyzwaniem łatwiej, lepiej i szybciej. Wykona za nas całe szorowanie! 

Szczegóły produktu

LMS

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: 1500 wibracji na minutę
W zestawie: drążek teleskopowy
myjka Livington Multiscrubber
nakładka nylonowa
nakładka z mikrofibry
ładowarka
Powierzchnia: bezprzewodowy
ceramika
drewno
kamień
metal
parkiet
plastik
płytki
szkło

Gwarancja

Dodatkowa Gwarancja 36 Miesięcy - 50 zł

Dodatkowa ochrona przez 3 lata
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Dodatkowa Gwarancja 60 Miesięcy - 75 zł

Dodatkowa ochrona przez 5 lat
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Standardowa gwarancja

Standardowa gwarancja do 1 roku
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Szybkie porównanie

Produkt
Livington Multiscrubber – myjka bezprzewodowa Livington Multiscrubber – myjka bezprzewodowa Hurricane Floating Mop elektryczny mop obrotowy Hurricane Floating Mop elektryczny mop obrotowy
Dostępność
Cena
259,99 zł
269,99 zł 259,99 zł
Dodatkowe informacje
1500 wibracji na minutę dlugosc przewodu zasilającego 1,8 m
Wyróżnione1
Praktyczny drążek teleskopowy w zestawie 6 nasadek czyszczących
Wyróżnione2
1500 wibracji na minutę Bezprzewodowe działanie
Wyróżnione3
Nakładki można prać w pralce Pojemna bateria 2000mAh
W zestawie
ładowarka 2x nasadka szorująca
Powierzchnia
płytki
Napięcie wejściowe
9,5V
Pojemność baterii
2000 mAh
Czas ładowania
3 h
Długość przewodu zasilającego
1,8 m

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.