BreadSmart Tupperware

Innowacyjny chlebak dostępny w dwóch rozmiarach: junior oraz large. Przechowywane w chlebaku pieczywo zachowuje smak i świeżość na dłużej. Sekret chlebaka tkwi w innowacyjnej, membranowej pokrywie BreadSmart Condens Control, która wyposażona jest w precyzyjną oraz optymalną wentylację. Chlebak można myć w zmywarce (pomijająć kratkę kontroli kondensacji).

Wymiary

Junior: 32cm x 16cm x 15cm

Large: 26,5cm x 38cm x 15,5 cm


Chlebak BreadSmart


299,99 zł

Wybierz Rozmiar chlebaka

  • Junior
  • Large

Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Każdego dnia na świecie marnuje się dużo żywności i wyrzuca się miliony kromek chleba. A przecież ceny żywności są coraz wyższe. Marnując jedzenie, marnujemy pieniądze.

Próbujemy przechowywać pieczywo, ale w końcu okazuje się, że stało się nieświeże, twarde lub spleśniało. Mrożone po rozmrożeniu nie smakuje tak samo. Co zrobić żeby nie trzeba codziennie chodzić do piekarni i mieć chleb tak świeży jak dopiero co kupiony? Wystarczy zaopatrzyć się w sprytny pojemnik na pieczywo, który utrzymuje jego świeżość na dłużej.

Kultowa jakość i styl od Tupperware

Tupperware to twórca najwyższej jakości produktów cieszących się zaufaniem oraz ułatwiających życie w kuchniach od ponad 75 lat.

To firma wierna jakości, innowacyjności i wzornictwu. Oferuje proste oraz przystępne cenowo rozwiązanie problemu przechowywania żywności, żeby jej nie marnować. BreadSmart firmy Tupperware to chlebak i innowacyjne urządzenie w jednym. To sposób na utrzymanie świeżości, miękkości i gotowości do spożycia pieczywa, oraz do jego przechowywania. BreadSmart to:

  • dłuższa świeżość pieczywa,
  • zachowanie smaku i aromatu,
  • oszczędność czasu i pieniędzy,
  • ograniczenie marnowania żywności.

Oszczędzanie chleba, czasu i pieniędzy

BreadSmart Tupperware to nie tylko codzienny pojemnik na chleb. Dłuższa świeżość pieczywa oznacza mniej wycieczek do piekarni czy supermarketu lub mniej mrożenia. To oszczędność czasu i mniej odpadów w postaci zmarnowanej żywności.

Oszczędzając chleb, oszczędza się pieniądze. Nie trzeba też czekać aż chleb się rozmrozi, tylko w dowolnym momencie cieszyć się kanapką gotową do spożycia. W czym tkwi sekret systemu Tupperware BreadSmart? W innowacyjnej, opatentowanej technologii CondensControl.

Rewolucyjna technologia

Innowacyjna pokrywa membranowa BreadSmart CondensControl jest wyposażona w precyzyjną i optymalną wentylację. Została zaprojektowana tak, aby regulować oraz zmniejszać poziom przepływu powietrza i poziom wilgoci wewnątrz pojemnika, tworząc idealną atmosferę dla wszystkich rodzajów pieczywa.

Zapewnia najlepsze warunki do dłuższego zachowania świeżości pieczywa, chroniąc je przed wysychaniem i tworzeniem się pleśni. Ostrożnie odprowadzając nadmiar wilgoci na zewnątrz, ogranicza rozwój pleśni. Przy suchej pogodzie membrana zapobiega również wysychaniu pieczywa.

Specjalne dno

System BreadSmart to oprócz pokrywki z membraną także rowkowany spód pojemnika. Zapobiega kontaktowi wypieków z podstawą, zapewniając idealną wentylację pod pieczywem, i zapobiegając jego czerstwieniu oraz rozwojowi pleśni dzięki przepływowi powietrza.

Minimalizując kontakt pomiędzy okruchami chleba i wilgocią, rowki pomagają uniknąć zepsucia się pieczywa.

System BreadSmart

Pieczywo i wypieki będą dłużej świeże oraz smaczne, ponieważ System BreadSmart pozwala kontrolować środowisko, w którym przebywają. Pleśń rozwija się, gdy nie ma przepływu powietrza.

W odwrotnym przypadku, gdy przepływ powietrza jest zbyt duży, pieczywo staje się czerstwe. Zwykłe pojemniki nie są dość szczelne, aby zapewnić dłuższą trwałość pieczywa. System BreadSmart z membraną i wentylacją zapewnia chlebowi dokładną równowagę powietrza oraz wilgoci, których potrzebuje, aby zachować świeżość i trwałość.

Najlepsze przechowywanie

Dzięki membranie i spodowi BreadSmart to najłatwiejszy oraz najwygodniejszy sposób i wyjątkowe rozwiązanie do przechowywania chleba oraz wypieków, które będą dłużej świeże, soczyste i apetyczne!

Można zapomnieć o spleśniałym chlebie, twardych bagietkach i wiotkich rogalikach! Chlebak Tupperware BreadSmart zawsze zapewnia pyszną świeżość.

Szczegóły produktu

M35498

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK

Szybkie porównanie

Produkt
Chlebak BreadSmart Nicer Dicer Pegasus funkcjonalna krajalnica Nicer Dicer Pegasus funkcjonalna krajalnica
Dostępność
Cena
299,99 zł
279,99 zł
Możliwość mycia w zmywarce
TAK tak
Dodatkowe informacje
wolne od BPA
Wyróżnione1
W zestawie aż 10 elementów!
Wyróżnione2
Oryginalny Nicer Dicer Pegasus
Wyróżnione3
Ostre ostrza ze stali nierdzewnej
Wykonanie
ostrze ze stali nierdzewnej
W zestawie
1x pokrywka
Pojemność [l]
1.85 l
Funkcje
szatkowanie

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.