Kim jesteśmy?

Jesteśmy przede wszystkim dla ludzi

Dla nas klient jest zawsze w centrum uwagi. Ma możliwość zrobienia zakupów przez telewizję, Internet czy katalog. Najważniejszy jest dla nas komfort i satysfakcja klienta, który sam wybiera kanał zakupu i formę płatności. W ofercie mamy wszystko, czego klienci potrzebują do swojego domu. Jesteśmy otwarci na ich potrzeby, słuchamy ich i cały czas poszerzamy naszą ofertę. Dobieramy produkty wysokiej jakości, aby zadowolić nawet tych najbardziej wymagających. Na naszym kanale telewizyjnym nie tylko prezentujemy produkty, ale pokazujemy je podczas codziennego zastosowania. Testujemy je zarówno przed kamerą jak i we własnych domach. Chętnie doradzamy naszym klientom. Mogą liczyć na nasze wsparcie przez 24 godziny. Dzięki temu, że nasza obsługa klienta jest na wysokim poziomie, odbiorcy naszych produktów chętnie do nas wracają i dokonują regularnych zakupów. 

Jesteśmy pionierami homeshoppingu w Polsce. Wierzymy, że ten sposób zakupów i ta bliska relacja z klientem jest przyszłością handlu w naszym kraju i na świecie.

TV Okazje to obecnie jedyny kanał telezakupowy w Polsce, który nadawany jest całą dobę. Właścicielem marki jest TVO Sp. z o.o., której głównym udziałowcem jest Polsat Investments Ltd., która posiada 75,96% udziałów

Produkty TV Okazje są dostępne nie tylko w sprzedaży telewizyjnej, ale również za pośrednictwem sklepu internetowego. Współpracujemy z 50 dostawcami z całego świata, m.in.: Polska, Niemcy, Włochy, Grecja, UK

Misja

Klient jest dla nas w centrum uwagi

Koncentrujemy się na dotarciu do różnych grup odbiorców poprzez:

 • Odpowiedni dobór kanału komunikacji - telewizja, ecommerce, social media, retail i katalog,
 • Dostarczanie produktów zapewniających komfortowe warunki życia całej rodziny,
 • Przewidywanie i zaspokajanie potrzeb odbiorców różnych grup wiekowych,
 • Tworzenie oferty handlowej dopasowanej do każdego portfela,
 • Zapewnienie dogodnych form zakupu w dowolnym miejscu i czasie,
 • Minimalizację wysiłku w procesie zakupowym,
 • Zapewnienie wysokiego poziomu zadowolenia z obsługi.

Nasze wartości

Działamy w oparciu o cztery podstawowe filary

 • Budujemy lojalność naszych klientów, dzięki czemu zwiększamy aktywność zakupową aktualnej bazy konsumenckiej.
 • Pracujemy zespołowo i działamy na zasadzie współpracy oraz wzajemnego szacunku, wymieniając się pomysłami oraz uwagami.
 • Zaangażowanie naszych pracowników jest siłą napędowa naszej organizacji, pozwalając nam sprawnie stawiać czoła wyzwaniom teraźniejszości i przyszłości.
 • Jesteśmy doskonale świadomi naszych celów - satysfakcja klientów i sprawnie działająca organizacja to gwarancja spełnionych celów wobec nas i naszych partnerów.

Całodobowa infolinia

Nasze Call Center przyjmuje zamówienia przez całą dobę

Ich życzliwość i indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że są skuteczni w tym co robią, a klienci chętnie do nas wracają. Pod nazwą tej komórki kryje się 56 przeszkolonych osób, którzy pracują z najlepszymi specjalistami ds. homeshopping w Polsce.

Kanał dystrybucji

Docieramy do 98% gospodarstw domowych w Polsce

Jesteśmy obecnie w sieciach kablowych, platformach cyfrowych oraz w naziemnej telewizji cyfrowej.

 • Całodobowy kanał telewizyjny TV Okazje, który dostępny jest w największych sieciach kablowych oraz w wybranych regionach na telewizji naziemnej.
 • Reklamy TV Okazje są emitowane na ogólnopolskich oraz regionalnych kanałach telewizyjnych, np. Polsat, Polsat 2, TV4, TV6
 • Sklep internetowy, w którym można zakupić produkty emitowane na kanale TV Okazje oraz wiele innych produktów, które są świetnym uzupełnieniem zakupów.

Produkcja

Emitujemy oraz produkujemy reklamy telewizyjne

Mamy do dyspozycji profesjonalne studio i ekipę produkcyjną. Studio zostało zbudowane z myślą o naszych produkcjach. Chętnie zapraszamy do niego znane i lubiane w Polsce osobowości telewizyjne, które przyciągają uwagę widzów i zamieniają zwykłą reklamę w ciekawy program. Za realizację, scenariusz i montaż odpowiada doświadczony zespół specjalistów. 

Nowoczesne centrum logistyczne w Mielcu

Informacje

ZARZĄD

Prezes Zarządu: Michał Cieśla

Wiceprezes do spraw Finansowych: Bartosz Królikowski

Udziałowcami TVO sp. z o.o. są:

Polsat Investments Ltd.

Michał Cieśla

Beneficjentem rzeczywistym TVO sp. z o.o. ujawnionym w Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych jest:

• Zygmunt Solorz,

posiadający uprawnienia pośrednie.

Uprawnienia pośrednie beneficjenta rzeczywistego wynikają z kontroli nad osobami prawnymi, którym łącznie przysługuje prawo własności więcej niż 25% ogólnej liczby akcji oraz więcej niż 25% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Cyfrowego Polsatu S.A., spółki publicznej w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. O ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, która to spółka posiada bezpośrednio więcej niż 25% ogólnej liczby głosów w organie stanowiącym spółki.

Wpis TVO sp. z o.o. można uzyskać w Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych pod adresem https://crbr.podatki.gov.pl/adcrbr/#/

Informujemy, iż Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach radiofonii i telewizji, zaś nadawca - TVO sp. z o.o. podlega jurysdykcji Rzeczypospolitej Polskiej.

Realizując obowiązki wynikające z ustawy z dnia 11 sierpnia 2021 r. o zmianie ustawy o radiofonii i telewizji oraz ustawy o kinematografii publikujemy listę usług medialnych świadczonych przez spółki z Grupy Kapitałowej Cyfrowy Polsat S.A. oraz czasopism wydawanych przez te spółki. LINK 

  

Informacje o nadawcy

Nadawcą programu TV Okazje  jest TVO sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni

Dane kontaktowe

ul. Kielecka 5

81-303 Gdynia

www.mango.pl

pomoc@mango.pl

 

Organem właściwym w sprawach radiofonii i telewizji jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji

Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9

01-015 Warszawa

tel. (22) 597-30-00

fax (22) 597-31-80

www.krrit.gov.pl