Gymform Electro Fat Reducer urządzenie wyszczuplające EMS

Elektro reduktor tłuszczu Gym Form Electro Fat Reducer używa dwóch częstotliwości, aby przeniknąć jeszcze głębiej. Dla jak najszybszych możliwych rezultatów wyszczuplania ciała. Są to

  • tryb Slim - szczupły do spalania tłuszczu,
  • tryb Gym - siłownia do budowania mięśni.

W zestawie: urządzenie EMS, pas do urządzenia, pasek do mniejszych obszarów, żel do modelowania ciała. Urządzenie działa na baterie AA.


Fat Reducer - urządzenie EMS

Model: KPLCIND0144CGELEFR

469,99 zł

Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Pozbycie się nadmiaru tłuszczu i cellulitu oraz zbudowanie masy mięśniowej to niełatwe zadanie. Wymaga wiele zachodu, czasu i zwykle pieniędzy. Diety są mało przyjemne i różnie z ich skutecznością. Brak jest czasu na wizyty na siłowni. Jakkolwiek można ćwiczyć w domu i nawet kupić jakiś sprzęt do tego, to jednak i na to ciężko znaleźć czas oraz chęci.

A gdyby tak schudnąć, zbudować masę i pozbyć się cellulitu bez ćwiczeń i diety? Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenie, które w tym pomoże.

Stymulacja elektroniczna

Dobrą metodą na przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej jest trening EMS dla sportowców. Zwykle jest to kombinezon, w którym za pomocą impulsów elektrycznych wywoływane są skurcze ćwiczonych mięśni. Przyspiesza to spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrnia ciało, buduje masę mięśniową i redukuje cellulit.

I to właśnie stymulacja elektroniczna została wykorzystana przy opracowaniu elektro reduktora tłuszczu Gym Form. Electro Fat Reducer firmy Gym Form. To wynik wieloletnich badań i rozwoju dla najszybszych oraz najłatwiejszych rezultatów wyszczuplania ciała.

Przełomowa technologia

Elektromagnetyczne stymulatory EMS to starsza technologia, wykorzystująca tylko jedną, niską częstotliwość. Elektro reduktor tłuszczu Gym Form Electro Fat Reducer używa dwóch częstotliwości, aby przeniknąć jeszcze głębiej. Dla jak najszybszych możliwych rezultatów wyszczuplania ciała. Są to

  • tryb Slim - szczupły do spalania tłuszczu,
  • tryb Gym - siłownia do budowania mięśni.

To przełomowa technologia EFR. Te częstotliwości mogą wnikać znacznie głębiej w mięśnie, uzyskując znacznie szybsze efekty. Pozwalają spalić znacznie więcej tłuszczu niż maszyna EMS. Electro Fat Reduc Gym Form ma 10 poziomów intensywności dla każdego z tych trybów.

Elektro reduktor tłuszczu

Zwykłe pasy EMS działają tylko na powierzchni mięśni. Urządzenie Electro Fat Reducer dzięki zaawansowanej technologii i dwóm częstotliwościom, eliminuje warstwy tłuszczu które pokrywają mięśnie, powodując ich rozpuszczenie i naturalne wypłukanie z organizmu.

Tłuszcz jest szybciej redukowany, a w tym samym czasie mięśnie brzucha są tonizowane, aby zająć miejsce tłuszczu. Można uzyskać dwa razy lepsze wyniki w połowie czasu.

Spalanie tłuszczu i wzmacnianie mięśni

Elektro reduktor Gym Form to urządzenie nie tylko do tonowania mięśni brzucha abs i redukowania centymetrów. Można go również używać na mięśniach przedramienia i zakładać wokół ud i rzeźbić nogi.

Na ich tylnej części Electro Fat Reducer pomoże pozbyć się cellulitu i podnieść pośladki. Można go używać na wszystkich problematycznych obszarach, na mięśnie i zwiotczałą skórę. To najbardziej efektywne tonowanie, czyli wzmacnianie mięśni i spalanie tłuszczu w tym samym czasie.Szczegóły produktu

Gymform
KPLCIND0144CGELEFR

Specyfikacja

Funkcje: 2 tryby treningu oraz 10 poziomów intensywności
Typ baterii: AA

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.