Paint Runner 

Paint Runner Pro od Renovator to rewolucyjny zestaw do malowania z niekapiącym wałkiem, który eliminuje bałagan i skraca czas pracy. Dzięki wbudowanemu zbiornikowi na farbę, malowanie staje się szybkie, łatwe i bez marnowania materiału. Nie wymaga przygotowania pomieszczeń ani ciągłego dobierania farby. Idealny na wszystkie powierzchnie, zapewnia profesjonalne rezultaty bez potrzeby stosowania folii ochronnej czy sprzątania. Zawiera praktyczne dodatki dla ułatwienia pracy w trudno dostępnych miejscach.


Paint Runner Pro - niekapiący wałek do malowania

Model: M14261

149,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Paint Runner Pro – zestaw do malowania z niekapiącym wałkiem 

Pomalowanie ścian to najlepszy sposób na odświeżenie mieszkania, który jednak tylko z pozoru wydaje się być szybkim i łatwym. Trzeba przecież wszystko włącznie z podłogą zabezpieczyć, co jest czasochłonne oraz męczące. Do tego ciągle chodzenie do kuwety, a przy tym farba kapie z wałka i brudzi. Żmudne jest też wchodzenie i schodzenie z drabiny, a profesjonaliści są drodzy. Jak ułatwić sobie te zadania, żeby malować szybko, łatwo i wygodnie, najlepiej bez bałaganu? Rozwiązaniem jest nowy, rewelacyjny Paint Runner Pro firmy Renovator, czyli niekapiący wałek malarski z wbudowanym zbiornikiem na farbę, oraz z praktycznymi dodatkami w zestawie. 


Niekapiący wałek do malowania 

Paint Runner Pro to profesjonalny system malowania. Jego podstawą jest niekapiący wałek, który działa niewiarygodnie szybko i bezproblemowo, a co najważniejsze bez brudzenia. Zapewnia wysokiej jakości, profesjonalne rezultaty na wszystkich powierzchniach o wiele szybciej niż zwykłe wałki. Posiada zintegrowany zbiornik na farbę, a przy tym jest lekki oraz łatwy w użyciu. To malowanie bez żadnego wysiłku, a także bez przygotowania pomieszczeń, i do tego w trzech prostych krokach. Wystarczy napełnić zbiornik w wałku, zamknąć i malować. Bez przerwy, szybciej i łatwiej, bez kapania i marnowania farby, oszczędzając czas oraz pieniądze! 

Szybko, bez przygotowania i kapania 

Dzięki rewolucyjnemu Paint Runner Pro można wykonać precyzyjne malowanie w wyjątkowo krótkim czasie. Pomalować ścianę w 5, a pokój w 20 minut. W rekordowym czasie powierzchnia staje się piękna, a całość wygląda na nową i profesjonalnie pomalowaną! Bez brudzenia, zacieków, i rozpryskiwania się farby oraz bez jej rozlewania, bo utrzymuje się w wewnątrz zbiornika. Czyli bez żmudnych czynności przygotowawczych takich jak oklejanie, przykrywanie lub maskowanie, bez folii i taśmy malarskiej, oraz bez sprzątania całego tego bałaganu po pracy. Niekapiący wałek malarski to ogromna oszczędność czasu potrzebnego na przygotowanie i sprzątanie! 

Zintegrowany zbiornik na farbę 

Zintegrowany zbiornik farby do wielokrotnego napełniania ma pojemność do 1 litra. To pozwala zaoszczędzić cenny czas podczas malowania. Koniec z chodzeniem tam i z powrotem, aby namoczyć wałek. Farba znajduje się w zbiorniku, wszystko jest kompaktowe i nic nie kapie, a efekt widoczny jest od razu. Wystarczy przejechać, a Paint Runner Pro nakłada farbę za jednym pociągnięciem. Wałek jest wytrzymały, a zastosowanie większego nacisku oznacza nałożenie grubszej warstwy jednym, gładkim ruchem. Przejechanie drugi raz z naciskiem sprawia, że farba, jeśli jest taka potrzeba, wnika głębiej, nawet w szorstkie powierzchnie. To równa i odpowiednia ilość za każdym razem! 

Idealne rezultaty za każdym razem 

Zwykłe wałki malarskie mogą kapać oraz rozpryskiwać farbę, którą też trzeba ciągle dobierać. Nie kryją dobrze po jednym przejechaniu, potrzeba najczęściej kilku warstw. Pędzle też nie zawsze dobrze radzą sobie z dokładnym kryciem, więc praca nimi znów jest czasochłonna. Malowanie za pomocą systemów natryskowych jest szybkie i dokładne, ale potrzeba wielu godzin, żeby wszystko, włącznie z sobą zabezpieczyć. Co jeszcze ważniejsze, potrzebne jest doświadczenie zawodowe, aby osiągnąć profesjonalne rezultaty. Paint Runner zapewnia je bez tego! Wystarczy raz lub dwa przejechać, a wszystko będzie idealnie pokryte! 

Opatentowany system dystrybucji i innowacyjna mikrofibra 

Marka Renovator posiada opatentowany system rozprowadzania, który sprawia, że Paint Runner Pro jest tak wyjątkowy! Jego sekret tkwi w tym systemie, a także w nowej, rewelacyjnej technologii mikrofibry wyprodukowanej przez tę firmę. Bezszwowa, gładka powłoka z mikrofibry na innowacyjnym wałku zapewnia czystą oraz równomierną aplikację farby na malowane powierzchnie. Farbę nakłada się idealnie i jednolicie, tak jakby zrobiła to maszyna. Dostaje się w każdą szczelinę! A wszystko to bez marnowania ani jednej kropli! To zapewnia oszczędność kosztów dzięki mniejszemu zużyciu farby! 

Wszechstronny wałek malarski 

Pain Runner Pro to wyjątkowy wałek do malowania także dlatego, że jest niewiarygodnie wszechstronny, i maluje jak żaden inny. Innowacyjny system zbiorników na farbę oraz powłoki z mikrofibry zapewniają najlepsze rezultaty na wszystkich możliwych, nawet najtrudniejszych powierzchniach, takich jak między innymi: 

  • strukturalne, szorstkie i chropowate, 
  • beton, metal i plastik, 
  • drewno – także surowe, 
  • tapeta o nieregularnej strukturze, 
  • małe dziury czy zadrapania na ścianie. 

Wielozadaniowy zestaw do malowania 

Czyszczenie Paint Runner Pro jest niezwykle proste, wystarczy spłukać pod bieżącą wodą i gotowe! Żeby pomalować sufit, wystarczy przedłużyć wałek za pomocą zwykłego trzonka od miotły. Dołączony wałek krawędziowy ze zbiornikiem na farbę zapewnia bezproblemowe i łatwe malowanie przy wszystkich krawędziach, jak choćby wokół drzwi, okien, listw przypodłogowych czy włączników światła. Nakładka narożna z kolei zapewnia precyzyjne pociągnięcia nawet w najmniejszych szczelinach, narożnikach i kątach. W zestawie oprócz tego znajdują się także: 

  • praktyczna tacka, 
  • pojemnik do nalewania farby.

Szczegóły produktu

M14261

Specyfikacja

W zestawie: 1x wałek do malowania Paint Runner Pro 1x wałek do malowania krawędzi 1x wałek do malowania narożników 1x kuweta 1x kubek do nalewania farby 1x tacka

Gwarancja

Dodatkowa Gwarancja 36 Miesięcy - 20 zł

Dodatkowa ochrona przez 3 lata
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Dodatkowa Gwarancja 60 Miesięcy - 35 zł

Dodatkowa ochrona przez 5 lat
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Standardowa gwarancja

Standardowa gwarancja do 1 roku
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Szybkie porównanie

Produkt
Paint Runner Pro - niekapiący wałek do malowania Panta Safe Light lampa bezpieczeństwa Panta Safe Light lampa bezpieczeństwa Paint Racer Pro wałek do malowania
Dostępność
Cena
149,99 zł
139,99 zł
169,99 zł
Moc maksymalna
450 lumenów
Dodatkowe informacje
głowica obrotowa 360°
Wyróżnione1
Energooszczędne diody LED
Wyróżnione2
Wykrywanie pory dnia
Wyróżnione3
Nawet 3000 włączeń na jednym zestawie baterii
Wymiary
22,5 x 19,5 x 9,5 cm
W zestawie
1x wałek do malowania Paint Runner Pro 1x wałek do malowania krawędzi 1x wałek do malowania narożników 1x kuweta 1x kubek do nalewania farby 1x tacka 1X PAINT RACER® PRO; 1x wałek do malowania krawędzi; 1x wałek do malowania narożników; 1x kuweta; 1x kubek do nalewania farby, 1x drążek
Funkcje dodatkowe
wykrywanie pory dnia
Czujniki
czujnik ruchu
Typ baterii
LR20
Czas pracy
nawet 3000 włączeń na jednym zestawie baterii
Typ światła / Rodzaj diody
energooszczędne diody LED
4.9 / 5
rating
(5 opini)
Filtruj recenzje
(5)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
jm
Potwierdzony zakup
rating
2024-04-30
5
5225
Potwierdzony zakup
rating
2024-04-17
5
Jerzy
Potwierdzony zakup
rating
2024-04-13
4.5
Przesyłka zgodna z zamówieniem i opisem produktu.
Wygląda solidnie.Jeszcze nie używałem.Okaże się podczas malowania.
Jorgus29
Potwierdzony zakup
rating
2024-04-13
5
Ila48
Potwierdzony zakup
rating
2024-04-04
5