Microtouch Titanium Trim to wszechstronny i precyzyjny trymer, który umożliwia profesjonalne strzyżenie w zaciszu własnego domu. Można go używać zarówno prawą jak i lewą ręką. Ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej i pokryte są tytanem. Boczne ostrza działają jak grzebień do profesjonalnego strzyżenia włosów długich, średnich oraz krótkich. W komplecie jest 5 nasadek do przycinania. Trymer działa bezprzewodowo. W zestawie są 2 baterie.


Microtouch Titanium Trim

Model: M29227

149,99 zł

Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Profesjonalne rezultaty w domu

Wszechstronny i precyzyjny trymer Microtouch Titanium Trim umożliwia samodzielne, profesjonalne strzyżenie włosów. Oszczędza czas i pieniądze, jest idealny do użytku lewą i prawą ręką,. Pokryte tytanem, bezpieczne w dotyku ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają najwyższą precyzję, bezpieczeństwo i trwałość, Pomysłowe ostrza boczne działają jak grzebień do profesjonalnego strzyżenia w domu włosów długich, średnich lub krótkich. W komplecie 5 optymalnych nasadek do przycinania, dla każdej pożądanej długości włosów.

Strzyżenie tak proste jak czesanie włosów

Microtouch Titanium Trim nadaje się do każdej długości włosów. To rewolucja w strzyżeniu włosów. Ma ostrza na boku, strzyże i czesze jednocześnie. Precyzyjnie zaprojektowane nasadki grzebieniowe sprawiają, że strzyżenie włosów jest dziecinnie proste, tak łatwe i szybkie jak czesanie. Idealne efekty osiąga się w domu. Po zdjęciu nasadki można dokładnie ogolić brodę i inne części ciała bez podrażnień. W zestawie znajduje się praktyczna szczotka do czyszczenia oraz baterie.

Strzyżenie tak proste jak czesanie włosów

Microtouch Titanium Trim nadaje się do każdej długości włosów. To rewolucja w strzyżeniu włosów. Ma ostrza na boku, strzyże i czesze jednocześnie. Precyzyjnie zaprojektowane nasadki grzebieniowe sprawiają, że strzyżenie włosów jest dziecinnie proste, tak łatwe i szybkie jak czesanie. Idealne efekty osiąga się w domu. Po zdjęciu nasadki można dokładnie ogolić brodę i inne części ciała bez podrażnień. W zestawie znajduje się praktyczna szczotka do czyszczenia oraz baterie.

Rewolucja w maszynce do strzyżenia włosów

Microtouch Titanium Trim bezprzewodowy i przenośny trymer może być używany w każdym miejscu,

zapewniając swobodę ruchu. Ma wyjątkowe funkcje i cechy, takie jak:

  1. Wbudowane oświetlenie LED dla maksymalnej precyzji podczas stylizacji,
  2. Antypoślizgowa ergonomiczna konstrukcja zapewnia optymalny chwyt,
  3. Wysuwany uchwyt teleskopowy do trudno dostępnych miejsc ułatwia pielęgnację,
  4. Trymer jest bardzo smukły oraz bardzo lekki i łatwy w użyciu,
  5. Stylizacja na sucho bez dodatkowych produktów.

Wszechstronny trymer bezprzewodowy

MicroTouch Titanium Trim, bezprzewodowy trymer to stylizacja włosów i trymer do ciała. Najbardziej wszechstronny i precyzyjny sprzęt. Z łatwością przycina indywidualne fryzury oraz goli owłosienie twarzy i ciała. To rewelacyjny produkt jednej z wiodących marek produktów do przycinania włosów z USA.

Całkowicie nowy, rewolucyjny trymer to idealne rozwiązanie do profesjonalnego i samodzielnego strzyżenia włosów w domu, co znacznie oszczędza czas i pieniądze na fryzjera. Titanium Trim zrewolucjonizowało maszynkę do strzyżenia włosów. Dzięki ostrzom bocznym takim jak grzebień sprawia, że strzyżenie włosów jest dziecinnie proste. Sprawdzi się do włosów długich, średnich lub krótkich, Działa bezpiecznie i szybko, sukces jest gwarantowany. Bez nasadki grzebieniowej można idealnie przyciąć lub ogolić brodę lub usunąć włosy z szyi oraz ramion i to bez podrażnień.

Tytanowa jakość dla lepszego strzyżenia

MicroTouch Titanium Trim ma tytanowe wykończenie. Pokryte tytanem, odporne na dotyk ostrze z mikropolerowanej stali nierdzewnej daje optymalne rezultaty. Bezpieczne w dotyku ostrza zapewniają najwyższą precyzję, bezpieczeństwo i trwałość, Strzyżenie włosów i idealna fryzura są tak łatwe i szybkie jak czesanie. Czesze i strzyże włosy w tym samym czasie dla idealnych wyników. Wystarczy założyć odpowiednią nasadkę i przyciąć włosy w taki sam sposób, w jaki się je czesze, aby uzyskać wybraną długość – włosy długie, średnie lub krótkie.

MicroTouch Titanium Trim ma ostrza na boku, działają jak grzebień do profesjonalnego strzyżenia w domu, Niezależnie od tego, czy chcemy szybko przyciąć włosy, czy też mieć całkowicie nową fryzurę. Wizyta czy umówione spotkanie, wreszcie można szybko i perfekcyjnie przyciąć swoje włosy każdego dnia. Zawsze wyglądać świetnie, na zadbanego i wystylizowanego, niezależnie od fryzjera.

Kompletny zestaw do strzyżenia i golenia

Trymer MicroTouch Titanium Trim ma zintegrowane oświetlenie LED, które jest jasne, ekonomiczne i wystarcza na bardzo długo. Zapewnia maksymalną precyzję podczas stylizacji.

Teleskopowy uchwyt można przedłużać, co jest wyjątkowo praktyczne. Pomysłowy, wysuwany uchwyt sprawdzi się także w przypadku niechcianego owłosienia na plecach i ciele. Dzięki temu, że jest możliwość wydłużenia trymera o 40 milimetrów, można sięgnąć nawet do trudno dostępnych miejsc. Ma większy zasięg, a pielęgnacja jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Ucho włosy, baki, włosy na karku, a nawet najdziksze fryzury będą ujarzmione.

Bezprzewodowy trymer jest wyjątkowo praktyczny, Zapewnia wolność i wygodę ruchów. Można cieszyć się bezprzewodową swobodą. Jest także bardzo łatwy w użytkowaniu.

Przenośny trymer jest bardzo smukły oraz lekki, zatem praktyczny do także w podróży i podczas wyjazdów.

Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt sprawia, że trymer jest wyjątkowo wygodny w użyciu.

Ukształtowany uchwyt idealnie leży w dłoni i zapewnia optymalny chwyt. MicroTouch Titanium Trim jest idealny dla osób lewo i praworęcznych.

Gwarantuje optymalną stylizację na sucho, ponieważ nie są potrzebne żadne dodatkowe produkty.

Microtouch Trim

Microtouch Titanium Trim ma nasadki do pięciu stylizacji : 25mm, 19mm,13mm, 6mm i 2mm. To precyzyjnie zaprojektowane nasadki grzebieniowe. Dzięki temu trymer jest optymalny dla każdego i pozwala uzyskać pożądaną długość włosów oraz każdą stylizację, zarówno modną, jak i klasyczną fryzurę.

W zestawie znajdują się:

  • osłona ostrza, która umożliwia przycinanie do 2 milimetrów,
  • uniwersalna nasadka do zarostu i włosów na ciele,
  • nasadka grzebieniowa do krótkich włosów,
  • nasadka do włosów średnich,
  • nasadka do długich włosów.

Szczegóły produktu

M29227

Specyfikacja

W zestawie: 5 nakładek, trymer, 2 baterie AA, pędzelek do czyszczenia
Typ baterii: 2xAA
Antypoślizgowy uchwyt: Tak
Rodzaj ostrza: ostrze ze stali nierdzewnej

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.